chudý labrador

Tu sa môžete pýtať na všetko, čo súvisí so zdravím vašich zvieratiek. Odpovedať vám budú skúsení veterinári. Potrebná registrácia.

chudý labrador

Poslaťod Pipa » 30. Aug 2012, 8:50

Dobrý deň, mám veľký problém s mojou labradorkou, ktorá ma 14 mesiacov. Rozhodla sa že nebude jesť, teda niekedy si dá papať ale niekedy aj deň, dva neje, pritom má iba 20 kg, je chudá, ked vidím ostatné labradory, to ona stále vyzerá ako šteňa pri nich. neviem čo jej dávať aby trochu nabrala váhu. má stravu od výmyslu sveta, varenú, konzervy, piškoty, a ona to ohŕda. pomaly ju musím kŕmiť ako dieťa.Už neviem čo jej dať aby pribrala prosím poraďte. Ďakujem
Pipa
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 30. Aug 2012, 8:40

Re: chudý labrador

Poslaťod MVDrAlexandra » 31. Aug 2012, 15:40

Dobry den, urcite by som odporucila navstevu veterinarneho lekara, ktory by nasledne vykonal endokrinologicke vysetrenie, ci problem vzrastu a vahy nie je hormonalny. V otazke neuvadzate, ako dlho sa vyskytuje problem s prijimanim potravy a ci sa neobjavuju aj ine priznaky, ze by Vasa fenka mohla byt chora. Vyskyt zvracania, hnaciek, letargie a podobne.
MVDr. Alexandra
MVDrAlexandra
 
Príspevky: 47
Registrovaný: 31. Aug 2012, 15:30
Bydlisko: Košice


Späť na VETERINÁRNA PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia