[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - vodna korytnacka

vodna korytnacka

Tu sa môžete pýtať na všetko, čo súvisí so zdravím vašich zvieratiek. Odpovedať vám budú skúsení veterinári. Potrebná registrácia.

vodna korytnacka

Poslaťod Lulluska » 20. Máj 2011, 19:15

prosim Vas o pomoc a radu. Mama vodnu korytnacku ma asi rok. Stale ma zatvorene oci a nechce priimat potravu. Precitala som ze jej mam uvarit kamilkovy caj a v 30 stupnovom caji ju mam nechat kupat sa. urobila osm tak uz 3 dni po sebe a nic sa nemeni. co mam prosim Vas robit?Nechem aby zomrela ale nemam peniaze na veterinara. Za odpoved dakujem
Lulluska
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 20. Máj 2011, 19:10

Re: vodna korytnacka

Poslaťod MVDr. Jana Freyová » 14. Jún 2011, 18:46

Oči má zavreté, lebo trpí vážnym nedostatkom vitamínov. Je to spôsobené jednostrannou stravou. Začnite jej dávať malé slížiky hovädzieho mäsa, alebo srdca, dajte jej to priamo pred nos, aby to cítila, ináč potravu nenájde a umrie hladom!!! Najlepšie by bolo ísť veterinárovi, nemôže to stáť toľko, aby ste na to nemali. Potrebuje aj priame slnko aspoň pol hodinu denne a vitamíny AD.
Veterinárna ambulancia
Velehradská 8, Bratislava - Nivy
02/55960402
www.veterinka.sk
MVDr. Jana Freyová
 
Príspevky: 293
Registrovaný: 5. Jún 2006, 11:46
Bydlisko: Bratislava

vodna korytnacka

Poslaťod Peto33 » 26. Nov 2016, 10:19

Prosím o radu
Moja vodná korytnacka má 17 rokov
Chovám juv záhradnom jazierku hĺbka cca 150cm
Zazimovala ponorila sa na dno a mesiac som ju nevidel.
Včera bolo trošku teplejšie a korytnacka vyplavala na hladinu.
Dnes ráno som ju našiel ako tuho spí ale stále je na hladine ako plávak a neviem co snou lebo keď bude mrznut zamrzne mi na hladine.
Prosím o radu ako mam postupovať aby znovu klesla nadno.
Peto33
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 26. Nov 2016, 10:09


Späť na VETERINÁRNA PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron