králik

Tu sa môžete pýtať na všetko, čo súvisí so zdravím vašich zvieratiek. Odpovedať vám budú skúsení veterinári. Potrebná registrácia.

králik

Poslaťod tiborm » 17. Máj 2011, 10:21

Mám zakrpatelého králika.Doteraz bol niekedy až moc aktívny.Pred týždnom ho deti potreli proti blchám a klieštom určením pre psov.Od tej doby prestal žrať a iba poležiava.Môže to byť tou vodičkou?
tiborm
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 17. Máj 2011, 10:11

Re: králik

Poslaťod MVDr. Jana Freyová » 14. Jún 2011, 18:47

Otrávili ste ho, králik je niečo iné ako pes. Ak mu chcete pomôcť, vyhladajte odbornú veterinárnu pomoc.
Veterinárna ambulancia
Velehradská 8, Bratislava - Nivy
02/55960402
www.veterinka.sk
MVDr. Jana Freyová
 
Príspevky: 293
Registrovaný: 5. Jún 2006, 11:46
Bydlisko: Bratislava

králik

Poslaťod beusik » 16. Feb 2012, 22:48

Dobrý deň !
Aj ja by som mala jednu otázku o zakrslých králičkoch. Mám doma 3- ročného zakrslého Teddyho. Týždeň pred Vianocami nám náhle ochrnul ( pravdepodobne dostal krvácanie do mozgu ), nevedel hýbať labkami, nevedel prehĺtať a len ťažko vedel udržať hlavičku, no za týždeň sa znovu postavil a začal chodiť. Mysleli sme si, že už máme vyhrané, no pred tromi dňami nám Teddy znovu ochrnul. Momentálne už vie celkom dobre hýbať zadnými labkami a začína ho poslúchať aj sánka, ale bojím sa, aby sa to znovu nezopakovalo. Prosím Vás o radu. Prečo sa mu to stalo znova ? Je nejaký liek alebo bylinka, ktorá by mu pomohla, aby sa to už neopakovalo ? Prosím pomôžte mi. Veľmi pekne ďakujem . Bea
beusik
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 16. Feb 2012, 22:30


Späť na VETERINÁRNA PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia