problémy s klbami!

Tu sa môžete pýtať na všetko, čo súvisí so zdravím vašich zvieratiek. Odpovedať vám budú skúsení veterinári. Potrebná registrácia.

problémy s klbami!

Poslaťod Amy » 3. Máj 2011, 8:36

Dobrý deň,
moja 11 mesačna fenka labradora má problémy s klbami..., je aj tučná pred dvoma mesiacmi vážila 36 kg., niekedy po prechádzke kríva...už dvakrat dobrala lieky na klby a teraz beerie zmes do jedla..bojím sa že o pár mesiacov nebude chodiť...preboha ved to je ešte šštena:((( bojím sa o nu...pomožete mi???ale to aby málo žrala..nepomôže, lebo moja rodina ju prežiera..3krát do dna...a im sa nedá dohovoriť, aj keby už sučka ležala na smrteľnej posteli...potrebujem inú radu..chodíme sa s nou aj prechádzať aj dvakrát do dna...ale nič...prosím poradte...
Ďakujem..
Amy
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 3. Máj 2011, 8:29

Re: problémy s klbami!

Poslaťod MVDr. Jana Freyová » 14. Jún 2011, 18:42

Prežierať labradora je ako chystať mu strastiplný boľavý život. Inú radu ako správne kŕmenie Vám nik nedá!
Ona môže dostávať aj 3x za deň, ale nesmie prekročiť doporučenú dennú dávku, ktorú na obale krmiva výrobca udáva. Treba zvoliť kvalitné krmivo a dodržať dávkovanie. Sú krmivá ktoré obsahujú ochranné prídavky na kĺby, hladajte také a dajte jej klby zrentgenovať, aby sa vedelo v akom štádiu ich má.
Veterinárna ambulancia
Velehradská 8, Bratislava - Nivy
02/55960402
www.veterinka.sk
MVDr. Jana Freyová
 
Príspevky: 293
Registrovaný: 5. Jún 2006, 11:46
Bydlisko: Bratislava


Späť na VETERINÁRNA PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron