infekcia u psa

Tu sa môžete pýtať na všetko, čo súvisí so zdravím vašich zvieratiek. Odpovedať vám budú skúsení veterinári. Potrebná registrácia.

infekcia u psa

Poslaťod lucinkabt » 31. Jan 2011, 15:55

Dobrý deň, môj pes pudlík mal v nedeľu od rána hnačku a po hnačke mu kvapkala zo zadku krv. deň predtým sme boli u zverolekárky, pretože mal problém s ušami a tá mu pichla inekciu na upokojenie a porti bolesti. v nedeľu som už nedala nič jesť a hneď ráno sme išli k lekárke, pričom hnačku už nemal a krv mu už tiež netiekla. veterínarka mu zmerala teplotu a ohmatala brucho. vylúčila prasknutie žľazy na zadku a povedala že to je pravdepodobne nejaké infekčné ochorenie a pichla nám injekciu, pričom nám kázala chodiť na injekciu každý deň celý týždeň, pretože sú to pre psa antibiotiká. pes sa správa ako inokedy a neprejavuje známky bolesti.chcela by som sa informovať či je takéto vyštrenie dostačujúce a či je to bežný postup? mne sa zdá toto vyšetrenie nedostačujúce keďže ani nevie čo spôsobilo to krvácanie. ale ako laik to neviem posúdiť a nechcem zbytočne robiť paniku
lucinkabt
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 31. Jan 2011, 15:42

Späť na VETERINÁRNA PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia