tráviace tažkosti

Tu sa môžete pýtať na všetko, čo súvisí so zdravím vašich zvieratiek. Odpovedať vám budú skúsení veterinári. Potrebná registrácia.

tráviace tažkosti

Poslaťod palo18 » 26. Okt 2010, 22:48

Dobrý deň,
Pán doktor, mám neustále problémy z mojim šteniatkom (5mesiacou) nemeckého ovčiaka, je čistokrvná z rodokmeňom. Neustále máme tráviace ťažkosti ktoré sa nám opätovne vracajú. Problém vyzerá si takto, týždeň nám nič nieje jeme potravu úplne bez problémov a zrazu prestaneme z ničoho nič žrať pokazí sa nám stolica až ná kým z nás nejde skoro voda, veterinár do nás napichá inekcie po dvoch troch dni sa nám trávenie vráti do normálu a vydrží nám takto ďalšie dva tri dni a zas sa nám pokazí. Toto sa neustále opakuje už asi mesiac. A tiež žere cudzie psie výkaly. Môže to byť zapríčinenú len tým že si natoľko poškodila žalúdok od tých výkalov alebo to bude niečo závažnejšie. Dnes dokonca zas po jeden a pol dňovej hladovke opäť začala žrať, a večer mala úplne riedku stolicu vyšplechlo to s nej ako keby som pustil vodovod, a žalúdok jej celí žblnkoce. Ospravedlňujem sa za formu akou som opísal daný problém. Ale som už z toho zúfalí.
Prosím Pomôžte!!!!!
Ďakujem.
palo18
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 26. Okt 2010, 22:44

Späť na VETERINÁRNA PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia