neustále značkovanie v dome

Tu sa môžete pýtať na všetko, čo súvisí so zdravím vašich zvieratiek. Odpovedať vám budú skúsení veterinári. Potrebná registrácia.

neustále značkovanie v dome

Poslaťod janka25 » 13. Júl 2010, 19:58

Dobrý deň,
mám neustály problém s mojou 3-ročnou čivavkou. Je to psík, a neustále nám značkuje v dome. Málokedy ho vystihnem, a potom už len zbadám, že to miesto je ocvrknuté. Vyčistím ho, prestriekam octom, ale aj tak to nepomáha. Príde po nejakom čase znova na to isté miesto,alebo poprípade úplne zase na iné miesto. Som z neho zúfalá.... a pritom od malička sme ho pekne učili chodiť na jedno miesto, a keď to spravil tam kde mal, tak sme ho i pekne pochválili...a potom sme ho učili chodiť i von na potrebu...Má vo vnútri i mačací záchod, ale tam zájde zväčša iba počas noci, keď všetky dvere do izieb máme pozatvárané. Keby sme ich nemali, tak je poocvrkávané v tých izbách :-( Nemá nejaký zdravotný problém ?.... Alebo počula som, že kastráciu treba....ale či tento problém môže vyriešiť, tak to netuším...Prosím poradte !
Za vašu odpoveď vopred ďakujem.
janka25
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 13. Júl 2010, 19:32

Späť na VETERINÁRNA PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia