Baset - zlomeny chvostik.

Tu sa môžete pýtať na všetko, čo súvisí so zdravím vašich zvieratiek. Odpovedať vám budú skúsení veterinári. Potrebná registrácia.

Baset - zlomeny chvostik.

Poslaťod Acko » 20. Apr 2010, 9:29

Dobry den. Mam doma 6-rocnu sucku baseta, ktora ma od steniatka zlomeny chvostik. Asi cca 5 cm od korena chvosta ho ma zrasteny na pravu stranu do praveho uhla. Ked som si ju doniesla domov, chcela som je to dat operovat, ale nas veterinar mi to odmietol s tym, ze si nevie predstavit sadru na chvoste :roll: Chcem sa teda opytat, ci by bolo mozne chirurgicky skorigovat aj tak staru zlomeninu, lebo doteraz som nenasla veterinara, ktory by bol ochotny to urobit. A este ak by som sa mohla opytat, ci neviete o nejakych veterinaroch, ktory sa specializuju na chirurgicke operacie a podobne v okoli LM, PP. Dakujem pekne za odpoved.
Acko
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 20. Apr 2010, 9:08

Poslaťod MVDr. Jana Freyová » 2. Jún 2010, 21:08

Asi Vás sklamem, ale tiež si myslím že takýto starý problém už nie je riešiteľný. Jediným riešením by bola amputácia chvosta, ale pokiaľ Vaša sučka s tým nemá problémy, asi by ste jej ich spôsobili.
Čo sa týka chirurga v PP je MVDr. Nahálka (snáď sa v mene nemýlim).
Veterinárna ambulancia
Velehradská 8, Bratislava - Nivy
02/55960402
www.veterinka.sk
MVDr. Jana Freyová
 
Príspevky: 293
Registrovaný: 5. Jún 2006, 11:46
Bydlisko: Bratislava


Späť na VETERINÁRNA PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia