Regius Python

Tu sa môžete pýtať na všetko, čo súvisí so zdravím vašich zvieratiek. Odpovedať vám budú skúsení veterinári. Potrebná registrácia.

Regius Python

Poslaťod janko » 19. Mar 2010, 9:15

Dobre ránko
Chcel by som sa popytať ohladom pytona regiusa, kupil som ho priateľke na narodeniny, ma ho priblizne 5mesiacov v obchode nám presny vek nevedeli povedat ale dlhý je približne pol metra.Nebrali sme ho na ruky, hádzal na nás divny pohľad a skrčil sa do bojovej polohy :) no ako večšina ľudi radšej nebudu strkať ruky tam kde vie čo ho čaka :D no ale k veci. Jedol asi pred mesiacom no zohnali sme myšku mala zapal pľuc sme mu ju tam hodili nič jej neurobil spali pri sebe no ona zdochla a on mal z nej vankuš :lol: tak sme ju dali preč a po pár dňoch sme kupili iny druh myši neviem teras aky ale tiež sa odťahoval a pár krat chcel už zautočiť no len preto lebo ta myš ho kusla 2x do chvosta a nič... Včera som ho zobral na ruky že ho natiahnem v teplej vode to nam poradili v obchode no len chvost som mu namocil do vody a šiel chytiť hlavu urobil tak prudky pohyb že som sa dosť zľakol som ho dal rychlo do terarka...po chvilke ukľudnenia na oboch stranách som si všimol že dosť často od začiatku ako sme ho kúpili si utiera ústa buď o kameň alebo o sklo...a potom sme sa s priatelkou rozpravali čo s nim a zrazu čo nevidieť radšej začal sa zvijať akoby dostal zachvat asi daco vyťahoval z brucha takymi vlnovkami a potom jak sme pribehli k terarku prestal ale zostal v polohe ako spružina natiahnuta po chvilinke už bolo lepšie ale z ust mu išla pena(bola to asi slina nvm) vyzeralo to dosť strašne čo by to mohlo byť ? nebude chory alebo to mu bolo len zle bolo? Ďakujem vopred za radu a odpoveď, hlavne sa ospravedlňujem za všetky chyby čo tu mam.
Pekny deň
janko
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 18. Mar 2010, 23:52

Späť na VETERINÁRNA PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť