nemecka doga

Tu sa môžete pýtať na všetko, čo súvisí so zdravím vašich zvieratiek. Odpovedať vám budú skúsení veterinári. Potrebná registrácia.

nemecka doga

Poslaťod ajda » 6. Okt 2009, 17:08

dobry den chcela by som Vas poprosit o radu, ide o nase 3 mesacne stena nemeckej dogy kt ma stale hnacku aj po prelieceni sa jej stale vracia, som už zufala, viete mi poradit ????
ajda
 
Príspevky: 9
Registrovaný: 6. Okt 2009, 16:57

Poslaťod MVDr. Jana Freyová » 23. Okt 2009, 12:40

Otázka je jednoduchá, odpoveď komplikovanejšia. Neviem aká je príčina hnačiek, čo bolo a čím preliečené, aké, koľko a koľko krát denne krmivo dostáva, kedy hnačka začína, aký ma charakter - bez týchto základných informácii sa nedá pri opakovanom probléme odpovedať. Zrejme sa jedná o gastroenteritídu (zápal žalúdka a čriev), alebo o precitlivelosť na krmivo. Určite je potrebné urýchlene riešiť tento problém, nakoľko vek a plemeno je taký závažný faktor, že môže nastať chronický problém, ktorý bude viesť aj k následným metabolickým deficitom, čo sa odrazí na vývoji a celoživotnom zdraví Vašej dogy. Môžete mi napísať podrobnosti na: veterinka@veterinka.sk
Veterinárna ambulancia
Velehradská 8, Bratislava - Nivy
02/55960402
www.veterinka.sk
MVDr. Jana Freyová
 
Príspevky: 293
Registrovaný: 5. Jún 2006, 11:46
Bydlisko: Bratislava


Späť na VETERINÁRNA PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia