strach z okolia

Tu sa môžete pýtať na všetko, čo súvisí so zdravím vašich zvieratiek. Odpovedať vám budú skúsení veterinári. Potrebná registrácia.

strach z okolia

Poslaťod banny » 19. Sep 2009, 21:57

Dobrý deň, potrebujem surne poradiť. mam 2 ročnú kokršpanielku, ktorá má však strach vychádzať vonku . Nechce sa ani vyvenčiť. Bývame na sídlisku , momentálne sa rozostavali nové byty , ktoré však priniesli kopec hluku. Okrem toho je v blízkosti aj dedina kde jazdia traktory. Pes sa bojí všetkého čo prináša trošku väčší hluk, dokonca ked prídu smetiari nevystúpi ani z výťahu, lahne si a s vypleštenými očami sa trasie. Nedá sa s ňou ani prechádzať, pretože stále uteká ku vchodu a čaká , kým sa opäť nedostane do "bezpečia". poradte čo s tým, pretože nemožem sa nato pozerať ako kvôli "autám" leží zavreta doma. chýba jej pohyb...ďakujem
banny
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 19. Sep 2009, 21:44

Poslaťod MVDr. Jana Freyová » 23. Sep 2009, 19:12

Vaša kokrica má veľmi pokročilý stav strachu a depresie a veľmi trpí. Musíte sa jej pokúsiť čím skôr pomôcť, ak to nepôjde, je na Vás rozhodnúť o jej osude. Dnes som v jednom príspevku odporučila pozrieť si na internete Bachovú kvetinovú terapiu - RESCUE a S.O.S Animals. Ale vo Vašom prípade by som vyhladala veterinára, ktorý rozumie aj takýmto problémom a vie pracovať s psychofarmakami. Kde žijete, v ktorom meste? Napíšte mi bližšie na e mail: veterinka@veterinka.sk
Veterinárna ambulancia
Velehradská 8, Bratislava - Nivy
02/55960402
www.veterinka.sk
MVDr. Jana Freyová
 
Príspevky: 293
Registrovaný: 5. Jún 2006, 11:46
Bydlisko: Bratislava


Späť na VETERINÁRNA PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia