[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Močové kamene

Močové kamene

Tu sa môžete pýtať na všetko, čo súvisí so zdravím vašich zvieratiek. Odpovedať vám budú skúsení veterinári. Potrebná registrácia.

Močové kamene

Poslaťod Klimentová Viera » 8. Sep 2009, 9:37

Dobrý deň,
veľmi pekne prosím o radu. Mám kocúrika ( 5 rokov). Opakovane sa u neho objavili močové kamene. Po návšteve veterinára, ktorý kameň zatlačil tak, aby boli močové cesty aspoň trochu priechodné sme začali s domácou liečbou - antibiotiká a pasta na rozpúšťanie kryštálikov. Pri prvej návšteve mi bolo povedané, že operácia je veľmi riskantná.
Kocúrik mi teraz pije vodičku, troch papá (Granule SPECIFIC a potrava URINARY). Ciká len po kvapkách (v moči už nie je krv). Po kontrole mám opäť pokračovať v liečbe antibiotikami a pastou, potom mám prísť s rozhodnutím o operácii. Bojím sa, lebo prvé vyjadrenie veta bolo také, že "väčšina" to neprežíva.
Klimentová Viera
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 7. Sep 2009, 14:26

Späť na VETERINÁRNA PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron