Problémy z Nemeckým krátkosrtstým stavačom

Tu sa môžete pýtať na všetko, čo súvisí so zdravím vašich zvieratiek. Odpovedať vám budú skúsení veterinári. Potrebná registrácia.

Problémy z Nemeckým krátkosrtstým stavačom

Poslaťod MelisQa7 » 15. Apr 2009, 18:03

Dobrý deň máme z útulku 1,5 ročnú sučku N.K stavača a bola dosť chudá.Je zaočkovaná proti všetkému ale mne sa zdá že priberá až príliš pomaly koľko je vhodné jej dávať žrať?Dávame jej aj ráno aj večer v menšej miske.A koľko by mala vážiť.Vážila 22 teraz možno 24 nie je to málo pre 65 cm psa v kohútiku?ja si myslím že by mala vážiť 30 kg.Dík za odpoved :lol:

Dalej mám z ňou další problém.Vydáva vkuse taký zvuk akokeby chcela vracať ale nič z nej nevyjde.Také hhh,hhh.Dosť ma to znepokojuje rodičia vravia že to prejde.Ale je to dosť nepríjemne.
MelisQa7
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 15. Apr 2009, 17:52

Poslaťod MVDr. Jana Freyová » 17. Apr 2009, 15:08

Určite treba s ňou navštívíť veterinára, rada bez jej vyšetrenia nie je vhodná. Jej zvuky môžu svedčiť o prekážke v hrdle, jej hmotnosť sa nedá číselne presne vyjadriť, stavači sú štíhle psy, treba posúdiť jej celkovú konštitúciu. Tiež prehodnotiť krmivo, či je vhodné na jej kondíciu a pod.
Veterinárna ambulancia
Velehradská 8, Bratislava - Nivy
02/55960402
www.veterinka.sk
MVDr. Jana Freyová
 
Príspevky: 293
Registrovaný: 5. Jún 2006, 11:46
Bydlisko: Bratislava


Späť na VETERINÁRNA PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť