Liečba zápalu mechúrika

Tu sa môžete pýtať na všetko, čo súvisí so zdravím vašich zvieratiek. Odpovedať vám budú skúsení veterinári. Potrebná registrácia.

Liečba zápalu mechúrika

Poslaťod tigricka » 3. Mar 2009, 11:27

Dobrý, prosím o radu, ako treba liečiť už diagnostikovaný veterinárom zápal močového mechúrika? Teraz papá psík antibiotiká Augmentin, má ich na 5 dní. Len čo potom? Je to podľa Vás dodtatočne dlhá liečba? Psík slabulinko pije vodu, nie ešte aby som mu dávala urologické čaje, takže mu varím mäsový vývar, to jediné vypije. Nechcem, aby sa odvodnil, tak to riešim takto. Je to správne? Papať mu chutí normálne. Chcem sa spýtať, čo by ste mi ešte mohli odporučiť, aby by bol psík celkom zdravý. Nejaké lieky doplnkové, alebo ja neviem. Veľmi si prajem, aby bol psík zdravý. Ďakujem za radu.
tigricka
 
Príspevky: 49
Registrovaný: 5. Jún 2007, 14:53

Poslaťod MVDr. Jana Freyová » 6. Mar 2009, 14:18

Psík je možno už vyliečený, aspoň dúfam. Mám málo informácii aby som mohla dávať rady, ale určite mäsový vývar je tekutina, ale pozor, často slaná a to škodí. Ak dobre prijíma potravu, treba mu ju v čase problému vlhčiť, ale podrobnosti Vám mal povedať Váš veterinára ak sa ho budete pýtať, iste Vám pár rád dá, vie o Vašom psovi viac.
Veterinárna ambulancia
Velehradská 8, Bratislava - Nivy
02/55960402
www.veterinka.sk
MVDr. Jana Freyová
 
Príspevky: 293
Registrovaný: 5. Jún 2006, 11:46
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod tigricka » 9. Mar 2009, 14:38

Dobrý deň, ďakujem, že ste mi odpovedali na príspevok. Psík je už v poriadku, zase pije vodičku tak ako má. Zrejme ho len pálilo pri cikaní, tak preto odmietal tekutiny. Ďakujem, že ste si všimli môj príspevok a zároveň aj za radu. Prajem všetko dobré a veľa šťastných pacientov.
tigricka
 
Príspevky: 49
Registrovaný: 5. Jún 2007, 14:53


Späť na VETERINÁRNA PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron