haranie a nakrytie sucky

Tu sa môžete pýtať na všetko, čo súvisí so zdravím vašich zvieratiek. Odpovedať vám budú skúsení veterinári. Potrebná registrácia.

haranie a nakrytie sucky

Poslaťod alex7625 » 27. Apr 2008, 18:42

Dobry den. Dnes som sa zobudil a nasiel som v koterci pri mojej sucke 3 psikov, ktori sa tam zahadne dostali :( Boli tam dvaja mensi a jeden asi tak jej velkosti... Ano, asi ste pochopili, sucka sa hara... Chcem sa opytat, aka je sanca, ze sucka otehotnie? Ma asi rok a pol (toto je jej druhe haranie, aj ked je to nejake divne, lebo sa harala približne 3 mesiace dozadu)... Zdalo sa mi, ako keby sa chvilku nemohli od seba "odlepit", ale to asi iba chvilocku, tak neviem ci mohol prebehnut akt "dokonaleho"parenia... Hara sa asi tak 3. tyzden... Viem, je to dost tazka otazka na zodpovedanie, ale budem rad za kazdu informaciu... Plus vas ziadam, ake su ceny tych injekcii na prerusenie tehotenstva a kolko asi stoji sterilizacia? Popripade, ci je nejaky tehotensky test :)... Nebol by som rad, ak by bola tehotna, lebo doma nemame priestor pre steniatka a kedze tuto nasu sucku mame z utulku, dobre viem, ze tam miesta niet... dakujem za kazdu radu a informaciu
alex7625
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 27. Apr 2008, 18:30

Späť na VETERINÁRNA PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 4 hostia

cron