Vytoky z usí

Tu sa môžete pýtať na všetko, čo súvisí so zdravím vašich zvieratiek. Odpovedať vám budú skúsení veterinári. Potrebná registrácia.

Vytoky z usí

Poslaťod Hany » 19. Apr 2008, 12:55

"Dobry den. Chcela by som vas poprosit o radu.Chovam kokerspaniela americkeho a pomerne dlho ma problem s usami.
Zacalo sa to uz pred styrmi rokmi ked sa zacal stale skrabat a suchat po trave a z ucha mu vytekal zlty zapachajuci vytok.
Kupili sme pripravok na cistenie usi na odporucanie veterinara ale stale to bolo horsie a horsie.
Tak sme isli k druhemu veterinarovi a ten mu zaviedol do ucha sondu a zistil ze tam ma nejaky hrbcek tak mu ho
odstranili plus mu odstranili komplet cely zvukovod pretoze bol uz uplne zniceny a ocho zasili.
Nasledne mu operovali aj druhe ucho.Chvilku bol pokoj a vyzeralo to ze sa uplne uzdravi ale prednedavnom mu
zase zacali tie usi tiect aj napriek tomu ze ich ma zasite.Snazime sa mu to cistit nasadili sa mu antibiotika
ale nic nepomaha. Myslim si ze sa mu to zhorsuje aj prave preto ze si stale to ucho skrabe a tym si ho drazdi.
Budem velmi rada ak mi poradite ako mu mam to ucho cistit popripade s cim , aby ho to tolko nesvrbelo.
Dakujem pekne :0))) "
Hany
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 19. Apr 2008, 12:41

Späť na VETERINÁRNA PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia