Panický strach

Tu sa môžete pýtať na všetko, čo súvisí so zdravím vašich zvieratiek. Odpovedať vám budú skúsení veterinári. Potrebná registrácia.

Poslaťod Silwuska » 10. Apr 2008, 15:20

:shock: tak ja ziram lenca...je sice vidiet ze chces psikovi pomoct, ale stale sa to snazis riesit cestou oblbovakou...preco?? a ak som spravne pochopila tak si mu tie oblbovaky aj davala?? nemam slov...

V jednom musim suhlasit s tanou a to ze ty sama v nom vytvaras strachove reakcie, presne tym ze napr zatvoris to okno...ty by si ho mala otvorit este viac a psa si pri jeho reakciach absolutne nevsimat...ak si ho cicikas a mojkas, tak ho v tom len podporujes...

Dalej ma soklo to radio...ako nehnevaj sa, ale to je najvecsia hlupost aku som kedy pocula...to je dalsi dokaz ako ty sama ho v tom strachu podporujes...sa necuduj ze sa vonku boji kazdeho prdnutia, ked doma, v bezpeci ziadne zvuky nepocuje...Myslim si ze chces psovi dobre, ale ide velm i velmi zlou cestou...

Prestan mu pustat radio, prestan ho mojkat pokazde ked sa niecoho zlakne, prestan zatvarat okno ked ide z ulice nejaky ruch. A hlavne zacni od seba, ty sama musis byt presvedcena ze tvoj pes to zvladne, a nieze vonku sa klepes coho sa zase zlakne...a hlavne si nechaj poradit...
Obrázok užívateľa
Silwuska
 
Príspevky: 117
Registrovaný: 12. Okt 2007, 10:41

Poslaťod ...repr^zent » 10. Apr 2008, 16:14

tana píše:nikto tu nehovorí o soku....
S tymto suhlasim, je to o niecom inom, ako tie prispevky predtym. :wink:

Lenča o zivot sa neboj, on vam len vracia ten cvicak, v najhorsom si daj neurol. :twisted:

To ze stale narazas na rady neveterinarov svedci len o jednom, mali ste radsej zostat len pri tom kanarovi.
Aj psy maju zle dni, mozno dnes je ten den a ja som ten pes!
Warriors
Obrázok užívateľa
...repr^zent
 
Príspevky: 461
Registrovaný: 4. Okt 2007, 2:26
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Amaguk » 10. Apr 2008, 23:29

Lenča píše:Myslím, že tu píšuci neveterinári zabúdajú na jednu "maličkosť", a to že pri takomto bláznovi na vodítku je bez srandy ohrozený život psovoda a ja by som oň pri "behu na dlhé trate " nechcela prísť. Len my sami vieme, čo všetko si pri ňom vonku užijeme.


toto ale JE beh na dlhe trate a "rychla cesta" cez medikaciu neriesi nic, lebo sa nedotyka priciny- len potlaca dosledky...
skoda, ze nemate tu trpezlivost pozriet sa na to z ineho uhla...akosi mi to pripomenulo prislovie o ceste do pekla, ktora je dlazdena dobrymi umyslami
Obrázok užívateľa
Amaguk
 
Príspevky: 578
Registrovaný: 28. Júl 2007, 19:05
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Lenča » 11. Apr 2008, 8:04

Nechápem, prečo nemám takého kľudného a perfektného psa ako vy , keď sa nedokážete ovládať a skáčete veterinárom do poradne.
Lenča
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 1. Apr 2008, 13:08

Poslaťod Amaguk » 11. Apr 2008, 8:38

tak nic... :roll:
Obrázok užívateľa
Amaguk
 
Príspevky: 578
Registrovaný: 28. Júl 2007, 19:05
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod ...repr^zent » 11. Apr 2008, 16:12

Lebo TY si taka inteligentna, ze si sem postla problem, ktory patri do VYCVIKOVEJ PORADNE, kam pisat mozme. :roll:
Ale uz nebudem rusit tvoje neurologicke kruhy. Pa pa a nepredavkujte sa.
:doh:

P.S.: Mozno mam kludneho psa preto, lebo zareagujem na vznikajuci problem skor, ako sa vystupnuje. Chcel som aj teba pribrzdit svojim sposobom, ale vidim, ze si lokomotiva... :mrgreen1:
Aj psy maju zle dni, mozno dnes je ten den a ja som ten pes!
Warriors
Obrázok užívateľa
...repr^zent
 
Príspevky: 461
Registrovaný: 4. Okt 2007, 2:26
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod tana » 11. Apr 2008, 16:57

A práve takto vznikajú prolémoví psi, ci problémoví majitelia? :shock:
tana
 
Príspevky: 57
Registrovaný: 5. Okt 2007, 20:27

Predchádzajúci

Späť na VETERINÁRNA PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia