vytok u mladej fenky

Tu sa môžete pýtať na všetko, čo súvisí so zdravím vašich zvieratiek. Odpovedať vám budú skúsení veterinári. Potrebná registrácia.

vytok u mladej fenky

Poslaťod Mirka91 » 19. Mar 2008, 21:29

dobry den
moja 3 a pol mesacna fenka nemeckeho ovciaka cize este stena mava obcas hustejsi vytok pravdepodobne z posvy je takej bielo jemne nazltlej farby, ale namava ho vzdy. chcela by som sa opytat ze nakolko vazne to mam brat, ze ci mam zajst radesej za veterinarom alebo mam pockat ci to prejde po pripade jej skusit davat nejake cajiky. neviem si predstavit co by s takym malim steniatkom robil veterinar ako by ju vysetroval a ci by som nevysla ako blbec.
dakujem vopred za odpoved
Mirka91
 
Príspevky: 18
Registrovaný: 8. Mar 2007, 9:21

Poslaťod MVDr. Jana Freyová » 20. Mar 2008, 16:54

Predpokladám, že sa jedná o juvenilný výtok, ktorý nie je nebezpečný a prejde sám. V prípade, že by výtok zapáchal, alebo pribudli príznaky ochorenia močových ciest- časté, prípadne nutkavé močenie, určite ju dajte vyšetriť.
Poznámka na margo- u veterinára sa nemusíte hanbiť pýtať, mal by mať porozumenie pre to, že každý raz začína a nemusí rozumieť všetkému.
Veterinárna ambulancia
Velehradská 8, Bratislava - Nivy
02/55960402
www.veterinka.sk
MVDr. Jana Freyová
 
Príspevky: 293
Registrovaný: 5. Jún 2006, 11:46
Bydlisko: Bratislava


Späť na VETERINÁRNA PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia