pre všetkých, čo nie sú veterinári...

Tu sa môžete pýtať na všetko, čo súvisí so zdravím vašich zvieratiek. Odpovedať vám budú skúsení veterinári. Potrebná registrácia.

Poslaťod Nykia » 16. Mar 2008, 21:58

no tak prepacte ale ja nesuhlasim aby sem pisali iba veterinari pretoze keby nebolo tych ostatnych pisatelou tak potrebne informacie by som sa nedozvedela vcas,takze ja dakujem ze su ludia ktory chcu pomoct a pomahaju aj ked niesu veterinari ale maju urcite skusenosti takze nevidim na tom nic zleho
Nykia
 
Príspevky: 7
Registrovaný: 7. Feb 2008, 23:28
Bydlisko: Slovensko

Poslaťod ...repr^zent » 17. Mar 2008, 8:33

Pekne od teba Nykia. ;) ,
Lenka20 s prechladnutym chvostom uz hadam tiez poriesila, keby ponurala po fore, ani sem nemusela pisat...

Moj nazor:
Kazdy ma z veterinarnej poradne nieco.
Pan admin superthread s MVDr. (lebo skoro vsetci, co za nieco stali uz odtialto zdrhli :( ) a pani veterinarka komercny thread s reklamou svojej ambulancie.
Chapem, ze je nevhodne, aby sa niekto vyjadril, ked pani veterinarka doporuci na schudnutie obezneho psika RC, ked ho ma plnu vitrinu, je dost pravdepodobne, ze amateri by poradili nieco ine.
Osobne by som odporucil chude hovadzie, kuracie maso s nevyuzitelnymi zemiakmi, pre pocit nasytenia + zeleninu, vitaminy, ale respektujem, ze to nie je moje vlakno.

ladymacbeth, nemam vyhrady, suhlasim s tebou, aj adminom a pani doktorkou, len z inych dovodov. Nemam nic proti MVDr. Jana Freyovej, ak by mal niekto ten dojem, kazdy sa nejako zivime a nieco za nieco je prirodzena vec.
Len si to treba priznat a neohanat sa falosnou humanitou (zoofilia asi nie je vhodny vyraz :D ). Howgh
Aj psy maju zle dni, mozno dnes je ten den a ja som ten pes!
Warriors
Obrázok užívateľa
...repr^zent
 
Príspevky: 461
Registrovaný: 4. Okt 2007, 2:26
Bydlisko: Bratislava

Predchádzajúci

Späť na VETERINÁRNA PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia