maciatko

Tu sa môžete pýtať na všetko, čo súvisí so zdravím vašich zvieratiek. Odpovedať vám budú skúsení veterinári. Potrebná registrácia.

maciatko

Poslaťod lenocka » 19. Nov 2007, 14:03

dobry den potrebovala by som poradit pred 3 dnami sa mojej macicke narodili 3 maciatka no jedno z nich sa narodilo s vykrutenou nozkou pri pohybe ju len taha za sebou myslite ze jej to tak ostane?doma mi tvrdia ze ju treba dat utratit ze sa bude len po cely zivot trapit ze ani von nebude moc vinst lebo ju mozu roztrhat ine zvierata neviete mi poradit co mam s nim robit?a k tomu vsetkemu mam ju v anglicku cize nemam ani taky pristup k veterinarom alebo nejakym utulkom a este by som sa chcela informovat ci je normalne ze macka mi po porode velmi rychlo dycha a nahlas za skoru odpoved vam vopred velmi pekne dakujem
lenocka
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 19. Nov 2007, 13:51

Poslaťod MVDr. Jana Freyová » 20. Nov 2007, 18:46

S budúcnosťou mačiatka majú Vaši iste pravdu, preto je lepšie rozhodnúť zaňho už teraz.
To že mačka rýchlo dýcha, môže svedčiť o vyšej teplote a nejakom zdravotnom probléme. Ale môže to byť spôsobené aj priteplým prostredím, alebo ak to nie je stále, je to len normálna ventilácia. Ale neviem to takto posúdiť, preto s ôou treba nakladať ako s chorou mačkou a vyhladať veterinára.
Veterinárna ambulancia
Velehradská 8, Bratislava - Nivy
02/55960402
www.veterinka.sk
MVDr. Jana Freyová
 
Príspevky: 293
Registrovaný: 5. Jún 2006, 11:46
Bydlisko: Bratislava


Späť na VETERINÁRNA PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia