CHAMELEON - POMOOOOC!!!

Tu sa môžete pýtať na všetko, čo súvisí so zdravím vašich zvieratiek. Odpovedať vám budú skúsení veterinári. Potrebná registrácia.

CHAMELEON - POMOOOOC!!!

Poslaťod myshena » 28. Aug 2007, 12:11

Dobry den! Mam asi 3 mesiace chameleona a posledne 2 tyzdne je vo velmi zlom zdravotnom stave, ma problemy hlavne s koncatinami, neovlada si ich, ma ich cele pokrutene, prednymi si stale drzi hlavu. Vacsinu casu travi na zami. Nikdy som nic take nevidela, myslim, ze je to asi nedostatkom vapnika. Potravu mu teraz musim davat nasilu, vodu, kalcium aj vitaminy ma. Myslite, ze sa este moze z tohoto stavu dostat, alebo je to trvale? Ako mu pomoct? Stretli ste sa niekedy s takymto niecim? dakujem
myshena
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 9. Jún 2006, 12:22

Poslaťod MVDr. Jana Freyová » 4. Sep 2007, 16:38

Som zhrozená, že v takom stave voláte o pomoc po 14.-tich dňoch! To zviera zrejme ťahá z posledného a pochybujem, že sa bude dať pomôcť ak okamžite nevyhľadáte odborníka. Toto sa nedá riešiť cez internet, treba ísť k veterinárovi, alebo tak, kde ste ho zakúpili. Netrápte ho dlhšie. :cry:
Veterinárna ambulancia
Velehradská 8, Bratislava - Nivy
02/55960402
www.veterinka.sk
MVDr. Jana Freyová
 
Príspevky: 293
Registrovaný: 5. Jún 2006, 11:46
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod brend » 2. Nov 2007, 17:27

MVDr. Jana Freyová píše: alebo tak, kde ste ho zakúpili. Netrápte ho dlhšie. :cry:

tam kde ste ho zakupili :?:
tak tam o tomto nevedia nic.
ty predavaci su amateri a ide im len o to aby zviera predali
Obrázok užívateľa
brend
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 2. Nov 2007, 16:58

Poslaťod brend » 2. Nov 2007, 17:28

podla mna ten chameleon ma nedostatok vapnika mozno sa to prejavuje aj tym ze sa mu trasu nohy... kup napr.: plastin pripravok urceny pre psi dobytok ale daj to aj chameleonovi je tam dostatok vapnika a kludne obaluj v nom kazdu potravu stoji okolo 60Sk
Obrázok užívateľa
brend
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 2. Nov 2007, 16:58

Poslaťod 15daduska15 » 7. Jan 2008, 13:52

ja som mala taky isty problem, pozri si stranky o chamikoch na kazdej to najdes, bohuzial neviem ci mu pomozes moj tiez na to uhynul, na to velka vacsina malych chamikov, vola sa sa to tusim ze MBD (ci nejak tak)
zdrzim palce
15daduska15
 
Príspevky: 5
Registrovaný: 7. Jan 2008, 13:41


Späť na VETERINÁRNA PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron