zakal na očku

Tu sa môžete pýtať na všetko, čo súvisí so zdravím vašich zvieratiek. Odpovedať vám budú skúsení veterinári. Potrebná registrácia.

zakal na očku

Poslaťod Anja » 5. Júl 2007, 13:34

Dobry den.Mam morča a mala zapalene očko a teraz ma na nom zakal.ma ho cele bledošede.v minulosti sa mi to už stalo u morčiat ale vyliečilo ich ked som im davala kamilkove obklady.tomuto to zatial nepomaha.su vhodne take obklady??? je nutne ist s tym radšej k veterinarovi alebo existuju nejake kvapky,mastičky.čim to je??? ked som s nou bola vonku tak jej z očiek tiekol aj biely hnis.Dakujem velmi pekne za odpoved.
Obrázok užívateľa
Anja
 
Príspevky: 64
Registrovaný: 24. Mar 2007, 16:43

Poslaťod MVDr. Magdaléna Szabová » 6. Júl 2007, 12:22

Dobry den, ak z ociek tecie hnisavy vytok jedna sa uz o vazny zapal a treba navstivit veterinara ktory Vam da antibioticke kvapky ci masticku. Kamilkami toto uz nevyriesite. Ale do buducnosti na oci by som Vam radsej odporucila rastlinu ocianku rostovu /dostanete v lekarnach/ namiesto kamiliek.
Veterinárna ambulancia
Velehradská 8, Bratislava - Nivy
02/55960402
MVDr. Magdaléna Szabová
 
Príspevky: 146
Registrovaný: 5. Jún 2006, 11:52
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Anja » 6. Júl 2007, 13:58

Dakujem velmi za radu.Určite vyskušam tu bilinku.ten hnis tiekol aj zo zdraveho očka ale to len raz a to je v poriadku.Dost ma to znepokojuje a bojim sa aby neoslepla.Určite zajdem hned k veterinarke.Dakujem
Obrázok užívateľa
Anja
 
Príspevky: 64
Registrovaný: 24. Mar 2007, 16:43


Späť na VETERINÁRNA PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia