odcervovanie papagajov

Tu sa môžete pýtať na všetko, čo súvisí so zdravím vašich zvieratiek. Odpovedať vám budú skúsení veterinári. Potrebná registrácia.

odcervovanie papagajov

Poslaťod vegeta » 28. Sep 2006, 12:22

dobry den.
chcem poprosit o radu.kupil som davnejsie papagaje spevave doma som ich odcervil jedneho som mal ja druheho kamarat on odcervil inym pripravkom ja inym a obaja padli po par dnoch od odcervovania.potom som sa dozvedel od predavajuceho ze neodcervuje. teraz som kupil princov a neviem ci odcervovat ci nie..bojim sa aby nepadli aj tieto papagaje. prosim poradte mi co robit popripade cim odcervit.princky su mlade asi 4 mesacne pred tym neodcervovane ...ani rodicia neboli odcerveni.a chcem sa spytat este na nazor ci odcervovat preventivne jar jesen ci nie..dakujem za odpovede.
majte sa
vegeta
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 28. Sep 2006, 12:18

Poslaťod MVDr. Magdaléna Szabová » 29. Sep 2006, 10:08

Dobry den,
neviem aky pripravok a v akej davke ste pouzili. Uhyn vsak mohol byt sposobeny aj niecim inym ako odcervenim, mohla to byt zhoda nahod.
Ak sa bojite dalsieho odcervenia, dajte si spravit vysetrenie stolice. Odcervite, len ak bude nalez pozitivny.
Ak si vysetrenie nedate spravit odporucam preventivne odcervenie 2 krat do roka. Vhodny pripravok Vam preda veterinar.
Veterinárna ambulancia
Velehradská 8, Bratislava - Nivy
02/55960402
MVDr. Magdaléna Szabová
 
Príspevky: 146
Registrovaný: 5. Jún 2006, 11:52
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod vegeta » 1. Okt 2006, 20:14

dakujem za odpoved..
vegeta
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 28. Sep 2006, 12:18


Späť na VETERINÁRNA PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia