po bitke

Tu sa môžete pýtať na všetko, čo súvisí so zdravím vašich zvieratiek. Odpovedať vám budú skúsení veterinári. Potrebná registrácia.

po bitke

Poslaťod gupka » 24. Sep 2006, 13:58

vcera mi napadol mojho cavaliera skye terier mojej znamej. Bola som aj u veterinara, pes ej v soku(uz v mensom), ma chrasta od zubu na krku, a ma udrete lave plece a na lavu labku vobec nedopada. Ako mu mam zmiernit bolest? niekedy si lahne na lavu stranu ale hned zacne pistat a musim ho ist dvihnut. Davam mu na radu veterinara homeopatikum arnica montana, u veterinara dostal vcera nejake oblbovaky a antibiotika na tu ranu po zube. No najhorsie je to s tym plecom, stale mi tu skuci a tazko je ist s nim aj von. Za odpoved dakujem
gupka
 
Príspevky: 30
Registrovaný: 6. Júl 2006, 12:49

Poslaťod MVDr. Magdaléna Szabová » 25. Sep 2006, 12:16

Homeopatikum aj ATB su v poriadku, a na utlmenie bolesti mu pomozu len lieky proti bolesti. A tie Vam zase moze dat len veterinar. Skor kym ho navstiviti mozete ako alternativu podat 1/2 tbl. Ibuprofenu, ale ak bolest neustupi, alebo sa znova vrati, navstevu veterina velmi neodkladajte.
Veterinárna ambulancia
Velehradská 8, Bratislava - Nivy
02/55960402
MVDr. Magdaléna Szabová
 
Príspevky: 146
Registrovaný: 5. Jún 2006, 11:52
Bydlisko: Bratislava

za radu dakujem

Poslaťod gupka » 25. Sep 2006, 13:06

k veterinarovi sa samozrejme chystam este dnes, ale uz sa mu to lepsi, dokonca sa vonku pohral aj so psom, teda v ramci svojich moznosti:)
gupka
 
Príspevky: 30
Registrovaný: 6. Júl 2006, 12:49


Späť na VETERINÁRNA PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia