[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Vitajte v našej Veterinárnej poradni !

Vitajte v našej Veterinárnej poradni !

Tu sa môžete pýtať na všetko, čo súvisí so zdravím vašich zvieratiek. Odpovedať vám budú skúsení veterinári. Potrebná registrácia.

Vitajte v našej Veterinárnej poradni !

Poslaťod Administrátor » 5. Jún 2006, 11:47

Vítam všetkých v našej Veterinárnej poradni. Verím, že mnohým z vás pomôže pri riešení zdravotných problémov vašich zvieratiek.
V záujme čo najlepšieho využitia tejto poradne, jej maximálnej funkčnosti a prehľadnosti vám chcem dať pár inštrukcií, ktorých by ste sa mali držať:

1. Do poľa "Predmet" napíšte vždy názov, ktorý čo najlepšie vystihuje problém, o ktorom v príspevku ide. Teda nie názvy typu "Mám problém", alebo "pomôžte prosím".

2. Než napíšete svoju otázku, presvedčte sa, či už táto téma nieje v poradni otvorená. Ak máte rovnaký problém, len sa potrebujete na niečo trochu iné opýtať, pokračujte svojím príspevkom v tejto už založenej téme. Aj preto je potrebné nazývať témy podľa možnosti výstižne a presne.

3. Budte k našim veterinárom ohľaduplní a tolerantní, uvedomte si, že to pre nás robia zadarmo, z vlastnej dobrej vôle a na úkor svojho voľného času.

Zatiaľ takto, keď ma ešte niečo napadne, dopíšem.

Peter Pekár - tvorca stránky
Obrázok užívateľa
Administrátor
 
Príspevky: 183
Registrovaný: 8. Jún 2005, 18:47

Nechajte odpovede na veterinárov

Poslaťod Administrátor » 29. Júl 2006, 23:26

Chcel by som poprosiť všetkých, aby neodpovedali na otázky vo Veterinárnej poradni namiesto našich veterinárov. Viem, že tí, čo tak robia, to myslia dobre, ale, predsa len, má to byť veterinárna, a nie laická poradňa. Ak naozaj cítite potrebu pomôcť svojou skúsenosťou, riešte to napríklad súkromnou správou, alebo mailom. Ok?
Obrázok užívateľa
Administrátor
 
Príspevky: 183
Registrovaný: 8. Jún 2005, 18:47

Poslaťod DKo » 17. Aug 2006, 7:01

Ďakujem za upozornenie, svoje príspevky som nahradil ospravedlnením. Nehonosím sa titulom MVDr., ani si nepotrebujem vylepšovať imidž :oops:
DKo
 
Príspevky: 559
Registrovaný: 10. Júl 2006, 10:44
Bydlisko: Turiec

Poslaťod Administrátor » 17. Aug 2006, 14:14

DKo píše:Ďakujem za upozornenie, svoje príspevky som nahradil ospravedlnením. Nehonosím sa titulom MVDr., ani si nepotrebujem vylepšovať imidž :oops:

Nebolo vôbec potrebné ospravedlňovať sa, ani mazať svoje prispevky.
Ak som sa Vas tým dotkol, mrzi ma to, nebolo treba brať to tak osobne.
Obrázok užívateľa
Administrátor
 
Príspevky: 183
Registrovaný: 8. Jún 2005, 18:47

Poslaťod DKo » 18. Aug 2006, 12:07

Administrátor píše:Nebolo vôbec potrebné ospravedlňovať sa, ani mazať svoje prispevky.
Ak som sa Vas tým dotkol, mrzi ma to, nebolo treba brať to tak osobne.
Iba som po sebe poupratoval, aby som tu ničím nekazil rady veterinárov. Ešte raz sa ospravedňujem, že som nesprávne pochopil zmysel slovného spojenia "veterinárna poradňa".
DKo
 
Príspevky: 559
Registrovaný: 10. Júl 2006, 10:44
Bydlisko: Turiec

Re: Vitajte v našej Veterinárnej poradni !

Poslaťod januľa » 6. Okt 2010, 11:51

Dobrý deň.Prosím vas,chcem sa opýtať,do koľkých dní prichádza asi odpoveď na problém?
januľa
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 3. Okt 2010, 14:08

Re: Vitajte v našej Veterinárnej poradni !

Poslaťod januľa » 7. Okt 2010, 17:58

Prepáčte prosím,ale ako je možné,že čo bola po mne písaná otázka už dostala odpoveď?Mne to tak isto súri,len nechcem na nikoho tlačiť,ale dnes,už koľko dní bez odpovede a . . .Ako je to možné?ďakujem za odpoveď.
januľa
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 3. Okt 2010, 14:08

Re: Vitajte v našej Veterinárnej poradni !

Poslaťod Krosienka » 13. Okt 2010, 11:03

Dobry den,
chcem sa opytat, ci sa mozem spolahnut, ze mi bude na otazky odpovedane? 8.10. som pisala sukomnu spravu pani Dr. Freyovej a ide o dost zavaznu vec. Neviem preto, ci mam cakat, ale skusit niekde inde pomoc vyhladat. :neviem:
Dakujem
Pekny den
Krosienka
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 8. Okt 2010, 15:18

Re: Vitajte v našej Veterinárnej poradni !

Poslaťod Administrátor » 26. Okt 2011, 17:09

Bohužiaľ. neviem nikomu zaručiť, či, a kedy dostane odpoveď. Je to na dobrej vôli a časových možnostiach pani doktorky. Ja jej občas pripomeniem, aby sa tu stavila, keď má čas, ale žial, viac pre to urobiť nemôžem. Ak by niekto vedel o veterinárovi, ktorý by mal čas a chuť odpovedať nám tu, budem rád, keď mi dá vedieť.
Obrázok užívateľa
Administrátor
 
Príspevky: 183
Registrovaný: 8. Jún 2005, 18:47

Re: Vitajte v našej Veterinárnej poradni !

Poslaťod Administrátor » 2. Nov 2012, 13:17

Takže k mojej veľkej radosti - a určite nie len mojej - už dva mesiace tu máme novú pani veterinárku, ktorá ochotne a promptne odpovedá na otázky v našej veterinárnej poradni. Týmto jej vyjadrujem našu veľkú vďaku a zároveň vás chovateľov nabádam k využívaniu našej veterinárnej poradne. :D
Obrázok užívateľa
Administrátor
 
Príspevky: 183
Registrovaný: 8. Jún 2005, 18:47

Re: Vitajte v našej Veterinárnej poradni !

Poslaťod mia222222 » 4. Okt 2014, 15:14

kto mi poradí?Fenka bulteriera mala 7 peknych šteniatok.Behom 3 dní všetky postupne zabila...zrejme tým,že ich neustále kotúlala v búde aj von z búdy,zobrala do papule a znovu zaniesla do hniezda...to robila neustále až umreli!celé tie 3 dni stále pišťala a občas na ne štekala,stále bola nervozna.Aj celý deň pred porodom stále pišťala...Čo sa stalo?Prosim napište mi ,ak viete odpovedat ,na email -mia222222@azet.sk veľmi pekne dakujem
mia222222
mia222222
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 4. Okt 2014, 14:58


Späť na VETERINÁRNA PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron