CANE CORSO - kŕmenie

Tu sa môžete pýtať na všetko, čo súvisí so zdravím vašich zvieratiek. Odpovedať vám budú skúsení veterinári. Potrebná registrácia.

CANE CORSO - kŕmenie

Poslaťod miimiam » 25. Mar 2007, 22:28

Dobrý deň, chcela by som poprosiť o radu, akým krmivom máme chovať 2 mesačné šteniatko Cane Corso, aby sme sa vyhli chorobám kĺbov (dysplázii...). Máme naštudované materiály, ale nevieme sa rozhodnúť pre značku, ktorá je najlepšia. (Keďže nie vždy je najlepšie to, čo je najdrahšie). Viem, že asi nemôžete napísať značku priamo do fóra, ale ak sa dá, prosím pošlite mi ju aspoň na e-mail. Veľmi pekne Vám ďakujem.
:)
Ďalej mám otázku, či mu nevadí (na kĺby) chodenie po schodoch niekoľko krát denne (cca.7-8 krát denne asi 20 schodov). Pekne ďakujem a prajem pekný deň.
Mirka - CANE CORSO
Obrázok užívateľa
miimiam
 
Príspevky: 26
Registrovaný: 25. Mar 2007, 22:11

Poslaťod MVDr. Magdaléna Szabová » 27. Mar 2007, 15:47

Dobry den. Pre taketo velke plemeno odporucam napr. Royal Canin, alebo Happy dog.
To chodenie po schodoch Vam velmi neodporucam, hlavne teraz v obdobi najvacsieho rastu.
Veterinárna ambulancia
Velehradská 8, Bratislava - Nivy
02/55960402
MVDr. Magdaléna Szabová
 
Príspevky: 146
Registrovaný: 5. Jún 2006, 11:52
Bydlisko: Bratislava

Cane Corso

Poslaťod miimiam » 27. Mar 2007, 20:34

Ďakujem Vám za odpoveď. Budeme ju teda radšej nosiť na rukách - kým ju budeme vládať :wink: :D :wink:
Mirka - CANE CORSO
Obrázok užívateľa
miimiam
 
Príspevky: 26
Registrovaný: 25. Mar 2007, 22:11


Späť na VETERINÁRNA PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť