[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Know how?

Know how?

Ak máte nejaký dobrý nápad, radu, alebo skúsenosť, ktorá by sa mohla hodiť aj ostatným, sem s nimi!

Know how?

Poslaťod Administrátor » 15. Máj 2006, 19:38

Tak teraz neviem, to naozaj nikto behom svojej chovatelskej kariery neprišiel na žiadny "zlepšovák", alebo si každý chráni svoje "know how" ? :shock: :?: :wink:
Obrázok užívateľa
Administrátor
 
Príspevky: 183
Registrovaný: 8. Jún 2005, 18:47

Poslaťod kimberley » 24. Sep 2006, 13:14

No neviem či je to zlepšovák, ale naša cica nám nechcela piť vodu z ničoho len z krhly. Tak jej teraz dávame lavór na vedro v kúpeľni. A teraz už pije aj 6- krát denne a stále na mňa mraučí aby som jej dala vodu :D :D
ASTA-*24. 04.2003
TIGER-*15. 08.2006
Obrázok užívateľa
kimberley
 
Príspevky: 33
Registrovaný: 22. Sep 2006, 21:14
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod orxi » 1. Dec 2006, 12:31

ja by som rada uvítala nejaký zlepšovák, alebo aj fintu na nespratné a všadeprítomné šteniatka. ale ak by aj niekto napísal, už ho asi potrebovať nebudem, lebo už majú skoro 5 týždňov. no do očkovania ma určite pripravia o rozum už úplne. ale to len preto píšem, lebo sa chcem nimi pochváliť. tak je to. pravem pekný deň :D
Obrázok užívateľa
orxi
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 30. Nov 2006, 18:18

Poslaťod kimberley » 4. Dec 2006, 20:21

orxi píše:ja by som rada uvítala nejaký zlepšovák, alebo aj fintu na nespratné a všadeprítomné šteniatka. ale ak by aj niekto napísal, už ho asi potrebovať nebudem, lebo už majú skoro 5 týždňov. no do očkovania ma určite pripravia o rozum už úplne. ale to len preto píšem, lebo sa chcem nimi pochváliť. tak je to. pravem pekný deň :D


Určite je čím sa chváliť :wink: A aké je to plemeno?
ASTA-*24. 04.2003
TIGER-*15. 08.2006
Obrázok užívateľa
kimberley
 
Príspevky: 33
Registrovaný: 22. Sep 2006, 21:14
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod orxi » 4. Dec 2006, 20:53

kimberley píše:
orxi píše:ja by som rada uvítala nejaký zlepšovák, alebo aj fintu na nespratné a všadeprítomné šteniatka. ale ak by aj niekto napísal, už ho asi potrebovať nebudem, lebo už majú skoro 5 týždňov. no do očkovania ma určite pripravia o rozum už úplne. ale to len preto píšem, lebo sa chcem nimi pochváliť. tak je to. pravem pekný deň :D


Určite je čím sa chváliť :wink: A aké je to plemeno?


sú bígle-čertíci.
Obrázok užívateľa
orxi
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 30. Nov 2006, 18:18

Poslaťod Degeš » 24. Dec 2006, 22:44

ako každe šteňa
Degeš
 
Príspevky: 24
Registrovaný: 24. Dec 2006, 9:00
Bydlisko: nutné

LINDUŠA

Poslaťod alexxxandra » 31. Máj 2008, 11:08

Tak naša mačka - Linda pije vodu zásadne z vodovodu.Z misky som ju ešte nevidela piť vodu nikdy :D .Je to už jej zvyk.Vždy keď chce piť,postaví sa pred dvere WC aby sme jej pustili vodu.Ona vyskočí na umývadlo a pije.Máme aj kocúrika,ktorý si to od nej odkukol :D a pokúšal sa to zopakovať,ale mal mokrú celú tvár a myslím že od vtedy to viac radšej neskúšal.Naša Linda má aj iné obľúbené zvláštne činnosti napr. vopchá sa do papuče a po dome chodí s papučou na hlavu.Alebo sa do nej "obuje" a spí v nej. :D
Zvláštna činnosť to pitie z vodovodu ale vždy nás to pobaví ale za tých pár ročkov čo žije Linda s nami sme si už zvykli :D
alexxxandra
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 31. Máj 2008, 10:56


Späť na Rady a nápady

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron