[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Stenacie hovienka v byte

Stenacie hovienka v byte

Ak máte nejaký dobrý nápad, radu, alebo skúsenosť, ktorá by sa mohla hodiť aj ostatným, sem s nimi!

Stenacie hovienka v byte

Poslaťod milofedo » 12. Jan 2008, 1:59

Ahojte,
neviem ci to funguje u vsetkych plemien psov, ale ked som si priniesol domou 7tyzdnoveho ovciacika, tak musel som vymysliet, ako ho naucim spinit na jedno miesto. V kuchyni som mu urobil ohradku z pletiva, do nej dal vystlanu krabicu na spanie a do ineho kuta som umiestnil plastovu tepsu na dne ktorej boli kuchynske papierove obrusky. Sopliakovi som dal kopec vody, aby sa poriadne napil a potom som uz len vyckaval na prvu mlacku. Akonahle ju urobil, tak som ju utrel obruskami zo spominanej tepse, miesto mlacky som pretrel savom, aby tam uz necitil svoj pach a mokre obrusky som dal naspat do tej tepse. Ked mu bolo treba cikat zas, zacal nervozne chodit po ohradke a vsetko nuchal. Nuchal kym nenasiel svoj pach (obruzky v tepsi) a tam sa potom aj vycikal. Uz nikdy viac sa potom nevykakal, ani nevycikal mimo tej tepse. Pre umocnenie efektu je dobre to steniatko pochvalit ked sa vyspini tam, kde chceme. Ziska tak istotu ze to robi spravne a predydeme tym stepovaniu a mravcaniu steniatka pri rieseni dilemy, ze kam to ma naklast, kam to ma vypustit.
milofedo
 
Príspevky: 12
Registrovaný: 9. Jan 2008, 20:42

Späť na Rady a nápady

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron