[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Zamknúť...

Zamknúť...

Ak máte nejaký dobrý nápad, radu, alebo skúsenosť, ktorá by sa mohla hodiť aj ostatným, sem s nimi!

Zamknúť...

Poslaťod kimberley » 13. Okt 2006, 17:36

Chcela by som sa spýtať či tu niekto zamyká témy?Príp. vymazáva? Je to fakt o ničom, že si otvorím nejakú tému a je tam len:Great work a Nice site a mám si tam niečo sťahovať na mp3...
Ďakujem
ASTA-*24. 04.2003
TIGER-*15. 08.2006
Obrázok užívateľa
kimberley
 
Príspevky: 33
Registrovaný: 22. Sep 2006, 21:14
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Administrátor » 15. Okt 2006, 9:13

Tie veci sem vkladali tzv. spam-boty, tj. programy ktoré vyhľadávajú na Internete fóra a zneužívajú ich na vkladanie svojich reklám a linkov na rôzne stránky. Bolo toho toľko, že som to nestíhal vymazávať. Už by sa to ale diať nemalo, urobil som určité bezpečnostné opatrenia. Ak sa tu zase niečo objaví môžete ma na to upozorniť mailom na chovatelia@chovatelia.sk
Obrázok užívateľa
Administrátor
 
Príspevky: 183
Registrovaný: 8. Jún 2005, 18:47


Späť na Rady a nápady

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron