[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Morské prasa

Morské prasa

Pre všetkých, ktorí sa chcú baviť o zvieratkách,
ktoré zatial nie sú na tejto stránke

Morské prasa

Poslaťod blablabla » 18. Okt 2013, 17:22

Môjmu morčaťu vypadala srsť (vzadu na chrbte), jeho srsť je akoby ostrihaná na ježka. Má už asi 7 rokov. Kúpila som si ho vo zverimexe asi keď mal 1-2 roky. Nikdy mu nič nebolo. A navyše to vyzerá akoby ho to bolela alebo svrbelo (nie som si istá). Po klietke občas splašene pobehuje a vyzerá že mu to vadí. Inak mu nič nie je. Potravu aj vodu prijíma ako pred tým. Neviete mi nejako poradiť?
blablabla
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 18. Okt 2013, 17:16

Späť na O koňoch, škrečkoch a ostatných zvieratkách

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron