Ajojte!!!

Pre všetkých, ktorí sa chcú baviť o zvieratkách,
ktoré zatial nie sú na tejto stránke

Poslaťod jana119 » 17. Mar 2006, 20:31

Meggy: Choď na diskusiu, daj "ALBA" a tam sa ti ukážu tvoje albumy vyber niektorý a tam budeš mať takým sivým napísanú adresu na ten album, ju skopíruj a napíš sem alebo aký máš nick na tej stránke? A ja si nájdem tvoj album. Ja mám nick Bessie a mám tam asi 4 albumy, tak si môžeš pozrieť.
Obrázok užívateľa
jana119
 
Príspevky: 24
Registrovaný: 23. Sep 2005, 15:23
Bydlisko: Prešov

Poslaťod Meggy » 18. Mar 2006, 20:43

Jana:dobre diky
Meggy
 

Poslaťod Meggy » 19. Mar 2006, 21:26

Jana:ahoj!ale ty tam na tu stranku tusim moc nechodis :OD.ci hej??? :wink: :?:
Meggy
 

Poslaťod jana119 » 19. Mar 2006, 22:25

Meggy: Ako si na to prišla? :lol: Hej, už tam často nechodím, lepšie povedané už sa tam nezapájam do diskusie.
Obrázok užívateľa
jana119
 
Príspevky: 24
Registrovaný: 23. Sep 2005, 15:23
Bydlisko: Prešov

Poslaťod Meggy » 21. Mar 2006, 19:00

all:caute!Nechce sa este niekto zapojit do debatky???Ak sa vam nepaci tato debata,tak vymyslite dalsiu ohladom kralikom,ale mozete nas oboznamit aj s inymi zvieratkami
a povedat co sa vam prihodilo,co maju ostatny robit,ked maju podobne zvieratko a ako sa o ne starat.Tato stranka nie je zamerana len na kraliky,aj ked sa tu o nich bavime,ale na vsetky zvieratka.Takze v pohode sa mozete vsetci zapojit.Ci uz chcete poradit,alebo sa niekoho spytat to co sa mozno aj ani v knizkach o zvieratkach nedocitate :D .Tak len aby ste vedely.


TAK SA V POHODE ZAPAJAJTE DO DEBATY!!!

Jana:ahoj!aha ani ja moc nie,staci mi ked si pozriem sarsie prispevky a tam najdem odpovede na moje otazky,ktore by som sa spytala,takze tak.
:D Je to v pohode stranka.Ale mohli by ich vymysliet aj viacej napr. morcata maju:www.morcata.sk a je to (podla mna) lepsia stranka,na ktorej si dali trochu viacej zalezat,a mohla by byt podobna aj na kraliky,ale ta ceska je celkom v pohode,no aj tak. :lol:
Meggy
 

Poslaťod jana119 » 22. Mar 2006, 18:50

Meggy: presne tak, aj mne sa zdá, že na morčatách si dali viac záležať, možno preto že je to novšia stránka ako králici - králici už vznikli skôr ako morčatá a asi sa im ju nechce vylepšovať a vynovovať :lol: Ale aj tak sú tam super rady aj v archíve sa toho nájde dosť. Škoda, že neexistuje slovenská stránka o králikoch.
Obrázok užívateľa
jana119
 
Príspevky: 24
Registrovaný: 23. Sep 2005, 15:23
Bydlisko: Prešov

Poslaťod Meggy » 24. Mar 2006, 20:50

Jana:ahoj!Mam na to podobny nazor.Keby bola slovenska stranka o kralikoch,tak by mala podla mna celkom dobry uspech :D
Meggy
 

Poslaťod Michaela » 26. Jún 2006, 11:56

ahojte moj bratranec choval francuzske barany zakrpatene, ale myslim ze to boli zajace a nie kraliky. Aky je medzi nimi rozdiel? Ako prveho mal samceka- Riska potom Lassie, Didi a Didine male 3 tie neviem ako sa volali a mali nejaku sivu samicku, samceka hnedeho - meno neviem a Didi,Lassie a Risko boli hnedy a labky a nufak cierne, ale museli ich utratit, lebo ich chovali vonku v zajacinci a prisli tam potkany a zacali na nich utocit. Maleho samceka tusim roztrhali a Riskovi otrhli polovicu uska. Boli sme velmi smutni :oops: Ale teraz ked sa zbavili potkanov, tak maju jednu samicku hnedu - teraz cez prazdniny bude mat male a este samceka, ale plemeno rex je krasny. Ciernej farby a brusko ma bud oranzove alebo cervene - riadne sme ho nevideli lebo je plachy a ma aj papiere a ujo ide zohnat k nemu samicku.
Michaela
 
Príspevky: 267
Registrovaný: 31. Mar 2006, 7:33
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod jana119 » 26. Jún 2006, 17:53

Michaela: rozdiel medzi králikom a zajacom je, že zajace rodia mláďatá už osrstené, počujúce a vidiace a nehrabe si noru do zeme, iba takú jamku kde spí vo vysokej tráve. Králiky rodia holé, slepé a hluché mláďatá, hrabú si nory a žijú v kolóniách, zatiaľ čo zajace žijú samotársky.
Zajace sa chovajú veľmi zriedka, lebo ich je už dosť málo, takže tvoj bratranec mal určite králiky.
Tak dúfam, že sa už zbavili tých potkanov, lebo to muselo byť hrozné pre tie králičky :(
Obrázok užívateľa
jana119
 
Príspevky: 24
Registrovaný: 23. Sep 2005, 15:23
Bydlisko: Prešov

Poslaťod Michaela » 17. Júl 2006, 15:30

Uuz sa zbavili potkanov. samicka sa vola Rita a samcek Risko.
Michaela
 
Príspevky: 267
Registrovaný: 31. Mar 2006, 7:33
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod angelika1000 » 9. Apr 2007, 22:40

PRECO KAZDY HOVORITE ZE ZAJACE MUSIA ZRAT LEN SENO TRAVU A PODOBNE KRAVINY??TI NASI ZERU AJ KOLACE A čOKOLADU MAJU JU VELMI RADI A MAM ICH UZ 5ROKOV A STALE MI ZIJU AJ SKRECKOV SOM TAK ODCHOVALA .
angelika1000
 
Príspevky: 17
Registrovaný: 26. Mar 2007, 14:58

Predchádzajúci

Späť na O koňoch, škrečkoch a ostatných zvieratkách

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia