[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - pomoc vo výchove kralika

pomoc vo výchove kralika

Pre všetkých, ktorí sa chcú baviť o zvieratkách,
ktoré zatial nie sú na tejto stránke

pomoc vo výchove kralika

Poslaťod alvin » 5. Júl 2011, 19:36

dobry den ...mam 7tyzdnoveho kralika a chcela by som radu ako ho mam naucit kadit len na jedno miesto....alebo aspon aby nechodil kadit na moju postel lebo velmi si na to zvykol a neviem ako ho mam odnaucit prosim o pomoc :/
alvin
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 5. Júl 2011, 19:33

Re: pomoc vo výchove kralika

Poslaťod kamo456 » 7. Aug 2011, 12:17

serus kralika nemam ja mam len kone ale mal som kraliky a naučil som ich tak ze som zavrel dvere do všetky izieb a vyhradil som mu miesto ked sa vykadil tak som ho pustil do izieb najlepšie je po jedle hp dat na miesto a čakat kym sa vykadi
:)
kamo456
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 7. Aug 2011, 10:19


Späť na O koňoch, škrečkoch a ostatných zvieratkách

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť