[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Klietka

Klietka

Pre všetkých, ktorí sa chcú baviť o zvieratkách,
ktoré zatial nie sú na tejto stránke

Klietka

Poslaťod tommyhamster » 24. Apr 2011, 23:01

Dobry den, chcel by som sa spytat ci by mohla byt klietka pre skrecka, napr. roborovskeho, vyrobena z dreva. Videl som na internete vela home-made klietok, ktore boli z dreva. Ja by som si chcel tiez taku vyrobit, ale----nedava mi pokoj to, ze co s tym ked sa skrecok pomoci. To moze do toho dreva vsiaknut. Samozrejme mam na mysli spodnu cast, boky mozu byt drevene, ved to skrecok asi neprehryze. Mal som aj ideu potiahnut to spodne drevo plechom, ale to moze rezaviet a moze byt studene. Potom by sa to drevo mohlo nalakovat, ale to by pre skrecka ako zviera nebolo asi vhodne. Takze, otazka znie, z coho by mohol byt spodok(okrem plastu)? Mozno ze nejaky iny typ dreva, alebo tie nepriepustne dreva proti vode, ale ze ci by nieco take bolo vhodne pre skrecka, tak to naozaj neviem. Budem vdacny za odpovede.
tommyhamster
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 24. Apr 2011, 22:51

Späť na O koňoch, škrečkoch a ostatných zvieratkách

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron