[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Trpasličie králiky

Trpasličie králiky

Pre všetkých, ktorí sa chcú baviť o zvieratkách,
ktoré zatial nie sú na tejto stránke

Odkiaľ ste získali svojho králika?

z obchodu s chovateľskými potrebami
15
65%
od chovateľa
8
35%
 
Celkom hlasov : 23

Poslaťod nany.ka » 7. Jan 2009, 21:39

Ahojte... :wink: Ja mám tiež barančeka - malinkuuu takmer dvojmesačnú Cinku. Veľmi ju ľúbim, no mám obavy, či sa naučí niekedy cikať na jedno miesto, lebo zatiaľ ocikáva všetko možné. A veľmi si želám, aby ma trošku aj poslúchala, ked ju volám k sebe... A ešte by som Vás chcela poprosiť...čo znamená, ked mi oblizuje stále ruky??
...milujem zvieratá...
nany.ka
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 7. Jan 2009, 13:37

Poslaťod havana » 27. Apr 2009, 13:41

nany.ka píše:Ahojte... :wink: Ja mám tiež barančeka - malinkuuu takmer dvojmesačnú Cinku. Veľmi ju ľúbim, no mám obavy, či sa naučí niekedy cikať na jedno miesto, lebo zatiaľ ocikáva všetko možné. A veľmi si želám, aby ma trošku aj poslúchala, ked ju volám k sebe... A ešte by som Vás chcela poprosiť...čo znamená, ked mi oblizuje stále ruky??

Ahoj :) to že ti Cinka oblizuje ruky znamená, že ťa ľúbi :) a že je spokojná :)
havana
havana
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 8. Apr 2009, 9:50

Re: Trpasličie králiky

Poslaťod LuckaToby » 9. Mar 2012, 21:47

Ahojte , mam doma asi 6 mesačného čierneho trpaslíka s bielym noštekom :wink: , chcem sa spýtať či je vhodné používať postroj ( samozrejme pre králiky) na venčenie , čo si mysllíte o jeho používaní a aké máte skúsenosti .
LuckaToby
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 9. Mar 2012, 21:39
Bydlisko: trenčín

Re: Trpasličie králiky

Poslaťod veronika4545 » 22. Nov 2015, 21:12

môžem mať králika ak je niekto v rodine alergický na zajace :?:
veronika4545
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 22. Nov 2015, 21:09

Predchádzajúci

Späť na O koňoch, škrečkoch a ostatných zvieratkách

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron