Trpasličie králiky

Pre všetkých, ktorí sa chcú baviť o zvieratkách,
ktoré zatial nie sú na tejto stránke

Odkiaľ ste získali svojho králika?

z obchodu s chovateľskými potrebami
15
65%
od chovateľa
8
35%
 
Celkom hlasov : 23

Poslaťod Hosť » 7. Mar 2006, 21:04

Meggy: tak mu namiesto pilín skús dať podstielku pre mačky, to sa mu nebude zamotávať, a je to lepšie lebo to tak nepáchne ako namoknuté piliny.
Hosť
 

Poslaťod Hosť » 7. Mar 2006, 21:09

dobre skusim diky
Hosť
 

Poslaťod Meggy » 9. Mar 2006, 15:49

Ahojte!Myslite si,ze je dobra macacia postielka?Chcem pocut viacero nazorov,tak sa uz konecne ozvite!
Meggy
 

Poslaťod Meggy » 19. Mar 2006, 13:19

Co nikto nepise?????????????????????
Meggy
 

Poslaťod Hosť » 6. Jún 2006, 18:03

ahojte ja mam teraz 2 trpazlicich kralickov predtym som mala este jedneho ale ten mi tragicky zomrel. Teraz mam parik. Samicku som si kupila asi pred 2 tyzdnami. ps: amy chces si pisat poradila by som ti z tvojim kralickom alebo aj niekto iny- tak mi napiste na ema1@inmail.sk
Hosť
 

Poslaťod ema1 » 8. Jún 2006, 17:10

ahojte ja mam 2 kralikov parik mjedneho asi 3 roky a druheho asi 3 tyzdne.
Chcela by som si s niekym pisat cez mail
ps: Amy chcela by si si pisat tak mi napis na ema1@inmail.sk
ema1
 

Poslaťod ema1 » 25. Jún 2006, 14:51

ahoj jana119 potrebujem od teba radu alebo aj o inych ktory to vedia aka stara samicka trpazliciiho zajacika sa moze dat pripustit????
ema1@inmail.sk
ema1
 

pripustanie

Poslaťod Tajci » 8. Okt 2006, 0:01

Ema, rozhodne s tym neponahlaj. mam pocit ze je to okolo 8 mesiacoch, ale este to pozriem a ozvem sa ti. Ak by si ju dala pripustit velmi mladu uskodilo by jej to. maj sa
Obrázok užívateľa
Tajci
 
Príspevky: 22
Registrovaný: 7. Feb 2006, 16:21
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Tajci » 8. Okt 2006, 0:04

caute nemate niekto samca barana na sparenie?
Obrázok užívateľa
Tajci
 
Príspevky: 22
Registrovaný: 7. Feb 2006, 16:21
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod sofi10 » 27. Dec 2006, 15:06

ahojte ja mam 4 kralickou.. bola by som rada keby som si z niekym mohla o nich pisat
sofi10
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 26. Dec 2006, 11:07

Poslaťod Zuzana222 » 23. Feb 2007, 21:21

Ahojte všetci, ktorí máte doma barančekov. aj ja si chcem kúpiť jedného. Nemá niekto na predaj? :)
Ahojte
Zuzana222
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 23. Feb 2007, 21:15
Bydlisko: Jarovnice, okr. Sabinov

meggy

Poslaťod evulkak » 6. Mar 2007, 13:13

podstielka pre macky je pre kralika urcite vhodnejsia ako piliny. Piliny kralikovi alebo aj inym mensim hlodavcom sposobuju rozne zapaly a alergie. Udrzuju vlhkost a po premoceni pachnu, roznasaju sa po celom byte, chytaju sa do kozuchu, usi oci. Piliny nie su vhodne lebo su prilis prasne (nehovoriac o parfemovanych - tak to je uz uplna hovadina).
Klasicka macacia podstielka ako zverlit... prilis ju neodporucam rovnako ako Magic pearls (male polopriesvitne gulocky) pretoze kralici to zvyknu pozierat. Ak sa tak stane v zaludku sa im vytvori nieco ako kamen resp. mozu sa priotravit, ucpat si creva. Po mojich skusenostiach ktore som testovala.. uplne najlepsia podstielka je Cat´s Best. Su to drevene peletky (valceky) ktore sa po premoceni bud rozpadnu alebo druhy typ je taky ze sa zgucia do gulky. Osobne odporucam tie co sa rozpadavaju. Vyhodou tychto pelietok je ze, pohlcuju pach, maju vysoku absorbciu a hlavne nemotaju sa nikde ani do srsti ani po zemi pretoze su pomerne tazke (proti pilinam). daju sa kupit v predajniach Hornbach pripadne vyhladaj na webe. mozno nieco najdes alebo niekoho kto ti to doda az domov. Urcite to nedavat do celej klietky.. treba odsledovat kde kralicek moci najviac (najpravdepodobnejsie nejaky roh). Ak take miesto mas prikup macaci zachod (trosku nizsi aby sa mu donho dobre skakalo) alebo ja mam rohovy zachodik pre fredky. Velmi dobre sa mi osvedcil. V zbytku klietky mam pevny tkany kobercek ktorý môzes aj vyprat a kralickovi sa nesmyka ani neroluje po doskoceni do klietky.
Obrázok užívateľa
evulkak
 
Príspevky: 227
Registrovaný: 27. Feb 2007, 16:26
Bydlisko: BA

Poslaťod angelika1000 » 9. Apr 2007, 22:29

JA TIEZ CHOVAM TRPASLICIE ZAJACIKY MAM TRPASLICIEHO LEVICKA ,BARANA LEVIA HLAVA,KLASICKEHO ZAKRSLEHO BARANA A ANGORSKEHO ZAKRSLEHO ZAJA.STALE SA MI TO ROZRASTA PREDTYM SOM MALA OBYCAJNYCH TRPASLICIH ZAJKOV ALE UZ MI VSETCI POKAPALI DOSTALI MOR A PRITOM BOLI PROTI NEMU AJ ZAOCKOVANI :cry: OKREM INEHO MAME AJ KOZU,2ZLATYCH RETRIEVEROV,2JORKSIROV,2OVECKY,KONA,3MACKY,CINCILY,NO A MYSLIM ZE JE TO VSETKO ALE TERAZ V STREDU BUDEME MAT DALSIEHO ZLATEHO RETRIVERA UZ SA NANHO TESIIIIIIM :D
angelika1000
 
Príspevky: 17
Registrovaný: 26. Mar 2007, 14:58

Poslaťod Dávid_Bodnár » 25. Júl 2007, 16:10

Ahojte...Mal by som otazocku... :)
Pri kupe zajacika...Co je lepsie si kupit samceka alebo samicku???
Hmm? Poradte...Napiste vyhody aj nevyhody u oboch.Dakujem :)
Dávid_Bodnár
 
Príspevky: 27
Registrovaný: 2. Apr 2007, 15:54

Poslaťod angelika1000 » 26. Júl 2007, 15:26

DAVID PODLA MNA JE TO UPLNE ALE UPLNE JEDNO ALE PODLA MNA JE LEPSI SAMCEK:-)ALE TY SI MUZ TAK MOZNO PRE TEBA SAMICKA HEHEH:-))NEMA TO ZIADNE VYHODY CI NEVYHODY AKO SI PISAL AK CHCES CHOVAT KRALIKY IBA VTEDY HRA ROLU AKE POHLAVIE SI CHCES KUPIT ABY SI SI NAHODOU NEKUPIL DVOCH SAMCOV ALEBO DVE SAMICKY:-))VYBER SI PODLA TOHO KTORY SA TI PACI A NESKOR ZISTIS CO SI SI VYBRAL:-)) :D
angelika1000
 
Príspevky: 17
Registrovaný: 26. Mar 2007, 14:58

PredchádzajúciĎalší

Späť na O koňoch, škrečkoch a ostatných zvieratkách

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť