[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - jazdecká škola

jazdecká škola

Pre všetkých, ktorí sa chcú baviť o zvieratkách,
ktoré zatial nie sú na tejto stránke

jazdecká škola

Poslaťod Borka » 16. Feb 2009, 22:50

Ahojte neviete mi niekto prosím vás poradiť nejakú dobrú jazdeckú školu alebo kurzy v Bratislave za rozumnú cenu.
Veľmi pekne ďakujem. :D
Obrázok užívateľa
Borka
 
Príspevky: 14
Registrovaný: 5. Apr 2008, 22:37
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

Re: jazdecká škola

Poslaťod *SimushiQ* » 3. Okt 2010, 20:28

kukni stranku www.envirokone.sk mozno ta budem trenovat :)
*SimushiQ*
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 3. Okt 2010, 20:26

Re: jazdecká škola

Poslaťod Borka » 12. Okt 2010, 12:16

tak celkom ma to zaujalo až na to ak som to správne pochopila je táto jazdecká škola len pre deti, či nie? Ponúkate aj jazdecké kurzy pre dospelých?
Obrázok užívateľa
Borka
 
Príspevky: 14
Registrovaný: 5. Apr 2008, 22:37
Bydlisko: Dubnica nad Váhom


Späť na O koňoch, škrečkoch a ostatných zvieratkách

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron