[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Škrečok

Škrečok

Pre všetkých, ktorí sa chcú baviť o zvieratkách,
ktoré zatial nie sú na tejto stránke

Škrečok

Poslaťod zoli » 18. Júl 2008, 16:57

Ahoj,
máme škrečka džungárskeho a pred pár dňami sme si všimli,že má na chrbte za hlavou vyplznuté miesta a začervenanú kožu. Tieto miesta sa mu záčínajú rozširovať a nevieme čo sním máme robiť. Prosíme o radu.
zoli
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 18. Júl 2008, 16:50

Poslaťod Samantha » 21. Júl 2008, 12:24

Najlepšie rady a poradenstvo v tomto odbore nájdeš na www.skrecky.sk
Navštív to a určite ti poradia najlepšie.
Samantha
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 21. Júl 2008, 12:23

Re: Škrečok

Poslaťod petka123 » 12. Okt 2011, 17:36

Ahoj mam skreška sýrskeho a ked ho chcem chytit tak uteká pred domnou :( myslim si ze si uz na mna nezvikne poradila/a by si mi co by som mala robit aby sa mi dal chytit mormalne ?? Ďakujeem :)
petka123
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 12. Okt 2011, 17:31

Re: Škrečok

Poslaťod Veronika142 » 3. Aug 2012, 2:04

zoli píše:Ahoj,
máme škrečka džungárskeho a pred pár dňami sme si všimli,že má na chrbte za hlavou vyplznuté miesta a začervenanú kožu. Tieto miesta sa mu záčínajú rozširovať a nevieme čo sním máme robiť. Prosíme o radu.


Toto bolo môjmu škrečkovi keď som mu často dávala oriešky a slnečnicové semiačka. No neviem akú stravu dávaš ty, keby to bližšie opíšeš, možno ti dokážeme pomôcť :wink:
Obrázok užívateľa
Veronika142
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 3. Aug 2012, 1:22

Re: Škrečok

Poslaťod tyny5 » 16. Feb 2013, 21:57

zoli nieje váš škrečok už starší ? alebo nekupavaš ho ??? bud mi niečo vadíí možno vôňa pilin pokial viem bývaju jablkové atd, aj to mu môže prekážať alebo zmena stravy ale ak sa to bude zhoršovať a anechcete o nho prísť odporúčam veterinára :?
tyny5
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 16. Feb 2013, 21:49

Re: Škrečok

Poslaťod Petka1983 » 6. Máj 2013, 17:05

Ahoj, presne ako pise tyny5 - casto to zavisi na strave. Vela skreckov je dost vyberavych. je to zvlastne, ale je to tak. Pokial nie je alergicky - vypadavanie srsti a pod. skus vymenit stravu. versele laga je dobre krmivo - obsahuje vsetko co skrecok potrebuje. Len nedavaj casto rozne vitaminy a doplnkove krmiva, pretoze to skrecky nemoze jest moc casto. aj na www.krmivoplus.sk najdes dobry vyber. Co sa tyka pilin - väcsinou skreckom az tak nevadia, ale aj to moze byt pricina. No skus hlavne to krmivo vymenit :)
Petka1983
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 6. Máj 2013, 13:31

Re: Škrečok

Poslaťod simča191 » 5. Júl 2017, 23:04

Ahojte, mame dvoch škrečkov. sýrskeho a džungarskeho, ale nečakane nám umrel sýrsky a my nechapeme prečo :( . Keď som ho kupovala tak mal 3 mesiace a mali sme ho par mesiacov rovnako ako toho druhého...na obed ešte behal v kolese a večer sme ho našli v hniezde v kĺbu a mŕtveho... vôbec to nechapeme a je mi to strašne ľúto lebo nám prírastol k srdcu a teraz z ničoho nič umrie... Prosím ak viete čo sa mohlo stat tak napíšte... Ďakujem
simča191
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 5. Júl 2017, 22:53


Späť na O koňoch, škrečkoch a ostatných zvieratkách

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť