nestastne morciatko

Pre všetkých, ktorí sa chcú baviť o zvieratkách,
ktoré zatial nie sú na tejto stránke

nestastne morciatko

Poslaťod zuzupes » 10. Máj 2007, 6:47

Ahojte, vie niekdo poradit?
Mame doma samceka morca a sestra ho brava von a ku kamaratkam, ktore maju samicky. Ked ich daju spolu oni sa nechcu parit ale on by chcel. Potom ked pride domov tak vykvikuje akoby ich hladal alebo take nieco, ja sa tomu nerozumiem, nechovam morcata to moja sestra ale ta je mala tak ta este toho moc nevie. aj ked ho vezme na ruky alebo na deku na ktorej boli tie samicky tak moc kvika. Je to pre neho dobre? nebude mat z toho daku traumu alebo daco take ako byva u psov ked sa nemozu dostat k harajucej fene dlhsi cas? dakujem za radu :D
Obrázok užívateľa
zuzupes
 
Príspevky: 226
Registrovaný: 19. Jan 2007, 10:04
Bydlisko: Trenčín

Re: nestastne morciatko

Poslaťod Kati » 11. Máj 2007, 17:32

zuzupes píše:Ahojte, vie niekdo poradit?
Mame doma samceka morca a sestra ho brava von a ku kamaratkam, ktore maju samicky. Ked ich daju spolu oni sa nechcu parit ale on by chcel. Potom ked pride domov tak vykvikuje akoby ich hladal alebo take nieco, ja sa tomu nerozumiem, nechovam morcata to moja sestra ale ta je mala tak ta este toho moc nevie. aj ked ho vezme na ruky alebo na deku na ktorej boli tie samicky tak moc kvika. Je to pre neho dobre? nebude mat z toho daku traumu alebo daco take ako byva u psov ked sa nemozu dostat k harajucej fene dlhsi cas? dakujem za radu :D


Určite sa chce biť s tymi samičkami a dožaduje sa ich.Citi ich z deky a chce sa za nimi dostať :wink: a kolko ma rokov ?
Kati
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 10. Máj 2007, 16:40

Poslaťod zuzupes » 14. Máj 2007, 6:59

bit urcite nie, skor parit, ale ked su spolu tak je vsetko ok, ale az ked ich dame od seba tak potom roby cirkusy. bude mat tri roky.
Obrázok užívateľa
zuzupes
 
Príspevky: 226
Registrovaný: 19. Jan 2007, 10:04
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod Kati » 14. Máj 2007, 15:39

zuzupes píše:bit urcite nie, skor parit, ale ked su spolu tak je vsetko ok, ale az ked ich dame od seba tak potom roby cirkusy. bude mat tri roky.


dobre to poznam, mam 4-ročneho morčacieho samčeka robi to iste
Kati
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 10. Máj 2007, 16:40


Späť na O koňoch, škrečkoch a ostatných zvieratkách

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia