[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - prirodzene partnerstvo, koniky

prirodzene partnerstvo, koniky

Pre všetkých, ktorí sa chcú baviť o zvieratkách,
ktoré zatial nie sú na tejto stránke

prirodzene partnerstvo s konom

ano
6
100%
nie
0
Nehlasovalo
 
Celkom hlasov : 6

prirodzene partnerstvo, koniky

Poslaťod Mirka91 » 6. Apr 2007, 19:40

chcela by som si urobit akysi prehlad o tom ake nazory maju koniari na rozne metody prirodzeneho pristupu ku konom (pareli, m. roberts) ale aj na takeho sapergiho napr. ja sa venujem anglickemu jazdeniu ale napr ten sapergi sa mi velmi vyplatil pri konikovi ktory nechcel davat dole hlavu a chodil ako jelen, po pouziti tejto metody bol pekne ohnuty a na prilnuti. bola by som velmi rada ak by ste mi uviedli vase nazory. dakujem
Mirka91
 
Príspevky: 18
Registrovaný: 8. Mar 2007, 9:21

Poslaťod DaGi » 15. Aug 2008, 23:12

no ja jazdim westernovi styl a som teda spokojna al etak neviem o anglickom jazdeny viem skutocne malo ak by sa ti dalo mohla by si mi to niako v skratke popisat??
Obrázok užívateľa
DaGi
 
Príspevky: 26
Registrovaný: 14. Aug 2008, 12:30

Re: prirodzene partnerstvo, koniky

Poslaťod Cari4 » 10. Jún 2013, 23:00

Vždy by to malo byť o prirodzenom partnerstve - aj vo veľkom športe... Ale bohužiaľ to tak nie je... Pekná stránka je aj www.okonoch.sk
Páči sa mi: Jazdecké potreby http://www.equishop.sk.
Cari4
 
Príspevky: 9
Registrovaný: 10. Jún 2013, 22:34


Späť na O koňoch, škrečkoch a ostatných zvieratkách

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia