[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - žriebätká

žriebätká

Pre všetkých, ktorí sa chcú baviť o zvieratkách,
ktoré zatial nie sú na tejto stránke

žriebätká

Poslaťod Andrea » 12. Sep 2006, 15:12

Máme doma doma dvoch 6a7mesačných koníkov. Rada by som sa o ich výchove a výcviku porozprávala s niekým kto má tiež mladé koníčky.
Andrea
Andrea
 
Príspevky: 126
Registrovaný: 14. Feb 2006, 15:04
Bydlisko: Stredné Slovensko

Poslaťod Hosť » 3. Okt 2006, 8:40

ma poser!!!! priniest si domov dva kone a nevediet o vychove vsetko ako sa co ma... neviem kto si da potom rady s tymi konmi jak vyrastu.... :roll:
Hosť
 

Poslaťod Hosť » 5. Okt 2006, 15:00

Nauč sa čítať. Chce si písať s niekým kto má tiež žriebätá a nie že nič nevie. Ty si určite ten najmúdrejší a už sa nemusíš nič učiť ani nové vedieť. Génius-alebo idiot?
Hosť
 

Poslaťod Lenduror » 9. Feb 2007, 21:05

To Andrea
No viem ti odporucit cloveka, ktory by ti vedel urcite velmi dobre poradit, ale neviem ako je na to s internetom. vygoogli si strapaty ranc v Bratislave, jeho majitelka Hanka Sykorova by ti vedela poradit, skus jej zavolat, pripadne jej napisat do knihy nastev
Lenduror
Lenduror
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 9. Feb 2007, 14:20
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Andrea » 15. Máj 2008, 15:47

žriebätká sú už dvoj ročný koňoši. :D Výchovu máme za sebou a pred sebou výcvik podľa horsemanshipu. :wink: Obaja sú vhodný najmä na reining a pleasure. V lete budeme obsadať a budúci rok už možno aj nejakú tu súťaž skúsime. A dokúpili sme k nim malého ponyho appaloosa. Radosť pozerať.
Andrea
Andrea
 
Príspevky: 126
Registrovaný: 14. Feb 2006, 15:04
Bydlisko: Stredné Slovensko

Poslaťod lusinda » 18. Nov 2008, 12:50

no super ... normalne radost :D Tak to ti prajem pri obsadani a prijazdovani vela stastia ja som si tym teiz presla s mojou kobylkou :D
Obrázok užívateľa
lusinda
 
Príspevky: 7
Registrovaný: 18. Nov 2008, 12:16

Re: žriebätká

Poslaťod Cari4 » 10. Jún 2013, 22:54

Mohla by si dať vedieť ako to s nimi dopadlo... :D
Páči sa mi: Jazdecké potreby http://www.equishop.sk.
Cari4
 
Príspevky: 9
Registrovaný: 10. Jún 2013, 22:34


Späť na O koňoch, škrečkoch a ostatných zvieratkách

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron