vodidlo na morca

Pre všetkých, ktorí sa chcú baviť o zvieratkách,
ktoré zatial nie sú na tejto stránke

vodidlo na morca

Poslaťod Naty » 30. Jún 2006, 21:37

Neviete nejaku stranku, prip. nemate nejaku fotku, kde je vodidlo na morca?
,,Life isn't about waiting the storm to pass. It's about learning how to dance in the rain."
Obrázok užívateľa
Naty
 
Príspevky: 84
Registrovaný: 17. Feb 2006, 21:04
Bydlisko: Hlohovec

Poslaťod ema1 » 13. Júl 2006, 17:22

ja pouzivam albo teda pouzivala som voditko pre zajaca je mu dobre v tedy ked ho das na najmensiu velkost a mozno by mu bolo dobre aj pre fretka ps: teraz ho mam uz vo vybehu preto nepouzivam voditko ale neni 100% mne sa raz z vodit vyvliekol ale nechcem ta strasit vyskusaj!!!
ema1
 

vodidlo

Poslaťod Naty » 13. Júl 2006, 17:26

no, uz sme kupili pre fretky a je mu to dobre
,,Life isn't about waiting the storm to pass. It's about learning how to dance in the rain."
Obrázok užívateľa
Naty
 
Príspevky: 84
Registrovaný: 17. Feb 2006, 21:04
Bydlisko: Hlohovec

Poslaťod Hosť » 14. Júl 2006, 11:51

a ake mas morca? ja mam samceka cierno-hnedy polohlbosrsty (Bibi) ma asi 3 roky do nemavna som mala aj cierno-hnedo-bieleho samca z anglickou hladkou srstou(Pinky) a pred rokom samicku bielo-cierno ale zomrela po druhom porode(Viva) mali z Bibim prvy krat 4mlade(Dory, Bradacik,Small Viva, Pruzok) a druhy krat 3 ale tie sme odchovavali na smotane (Jerry-cierno-hnedy, Deny-samicka-bielo-cierna a Happy-cierno-hnedy ale zomrel po uraze stalo sa mu nieco z nozickou ostatne dve isli znamim. Este mam aj ine zvieratka medzi nimi aj 2 kraliky a ked je Bibi vo voliere tak sa tuly z jednym kralikom su srasne zlaty aj teraz su tam! odpis
:oops: :oops: :lol: :lol:
Hosť
 

Poslaťod Naty » 14. Júl 2006, 14:11

Nieje to moje morca, ale mojho kamarata. Je to cierno-hnedo-biely samcek s polodlhou srstou, vola sa Max :-))
,,Life isn't about waiting the storm to pass. It's about learning how to dance in the rain."
Obrázok užívateľa
Naty
 
Príspevky: 84
Registrovaný: 17. Feb 2006, 21:04
Bydlisko: Hlohovec

...ja som mala morca

Poslaťod nikuska1118 » 29. Júl 2007, 15:03

...ale vodidlo??....skusala som to....ale to je trapenie...moj majko mal z toho traumu.....a strasne sa toho bal....bolo mu to neprijemne....a mozes ho naucit navolno behat....mne nikdy neutiekol.....tak som ho to naucila ze bol vzdy pri mne.....a ziadne vodidlo nebolo treba
nikuska1118
 
Príspevky: 7
Registrovaný: 29. Júl 2007, 12:33

Re: ...ja som mala morca

Poslaťod Naty » 29. Júl 2007, 17:33

nikuska1118 píše:...ale vodidlo??....skusala som to....ale to je trapenie...moj majko mal z toho traumu.....a strasne sa toho bal....bolo mu to neprijemne....a mozes ho naucit navolno behat....mne nikdy neutiekol.....tak som ho to naucila ze bol vzdy pri mne.....a ziadne vodidlo nebolo treba


Hovorim ze to neni moje morca. A uz je to hrozne neaktualne, uz to vodidlo ma, a nevyzera, ze by sa trapil.
,,Life isn't about waiting the storm to pass. It's about learning how to dance in the rain."
Obrázok užívateľa
Naty
 
Príspevky: 84
Registrovaný: 17. Feb 2006, 21:04
Bydlisko: Hlohovec


Späť na O koňoch, škrečkoch a ostatných zvieratkách

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť