[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - pieskomil alebo skrecok?

pieskomil alebo skrecok?

Pre všetkých, ktorí sa chcú baviť o zvieratkách,
ktoré zatial nie sú na tejto stránke

pieskomil alebo skrecok?

Poslaťod lienka » 20. Sep 2007, 17:24

prave sme sa rozlucili s nasim skreckom zlatym dinom a syn chce znovu male zvieratko rozmyslame nad pieskomilom alebo mame znovu kupit skrecka? Co je vhodnejsie pre chlapca 10roc Skreculik nam zil 3apol roka pieskomili sme zatial nechovali no vraj su pritulne? :roll:
lienka
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 13. Sep 2007, 20:23
Bydlisko: vychodoslovensky kraj

pieskomyl

Poslaťod Jozef Varga » 8. Jan 2008, 22:43

mam oboje,tazko povedat,skrecky su aktivne hlavne v noci a pieskomil posnori aj cez den,a menej hryzkaju,inak su prefikanejsie ako skrecky,mam aj dzungarskych aj zlateho
Obrázok užívateľa
Jozef Varga
 
Príspevky: 19
Registrovaný: 8. Jan 2008, 21:06
Bydlisko: solcany

Poslaťod kikusa » 17. Feb 2009, 15:37

mam doma aj skrecka aj aj pieskomylov ale myslim ze vhodnejsi je skrecok lebo so skreckom sa da maznat ale z pieskomylom ani moc nie :D :D :D :D
kikusa
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 17. Feb 2009, 13:59

Poslaťod floozzy » 3. Mar 2009, 22:20

Ja osobne by som zvolila pieskomyla, mam ich radsej ako skrecky. A aby to nebolo to iste co predtym (teda skrecok), myslim ze syn by bol rad kebyze ma nieco nove :)
floozzy
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 3. Mar 2009, 22:08

čo sa stalo

Poslaťod Vilko » 31. Aug 2010, 22:24

Ahojte ...mal som 2škrečkov a po 2 rokoch mozno kus menej mi zdochli asi boli stare a ked som si kupil 1škrečka ,predtym je jasne ze som akvarko viumival jarou my zdochol myslel som si ze my ho predali uz choreho alebo co tak som si kupil 2 aby im bolo veselsie z ineho obchodu a oni mi na druhi den zdochli a to uz nebolo nahoda ako je to mozne nemal som to umivat jarov alebo nieco som urobil zle ??
Vilko
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 31. Aug 2010, 22:19

Re: pieskomil alebo skrecok?

Poslaťod Sandra » 1. Mar 2011, 11:34

Ja si myslím že pieskomil je lepši, pretože neprespí celý deň. A podla vlastnej skúsenosti (aspoň tie moje) nekúšu. :D
Myslím že sú aj inteligentnejšie ako škrečky ( nič proti škrečkom :) aj tie sú zlatučké.
A tiež sa viac dožijú.
BTW mám teraz 7 malých na darovanie ak by niekto chcel ( len do dobrých rúk :youarenumberone:
ale pozor pieskomilky by mali byť aspoň dvaja lebo sú spoločenské tvory.
Sandra
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 1. Mar 2011, 11:26

Re: pieskomil alebo skrecok?

Poslaťod mirka225 » 21. Mar 2017, 2:04

jednoznačne škrečok, ten je podľa mojich skúseností viac prítulný ako pieskomil :)
"Keď si si vyslúžil jej náklonnosť, bude mačka tvojím priateľom, nikdy však nie otrokom."
Mojou záľubou sú mačky.
mirka225
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 21. Mar 2017, 1:41

Re: pieskomil alebo skrecok?

Poslaťod Sára7861 » 25. Nov 2017, 19:14

Dobrý deň,
chcela som sa opýtať aký je rozdiel medzi škrečkom a pieskomilom? Chcela by som mať nejaké malé zvieratko. Ktorý z nich je prítulnejší? :D
Sára7861
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 25. Nov 2017, 18:58


Späť na O koňoch, škrečkoch a ostatných zvieratkách

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť