[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Tesi sa Vas pes ked pridete domov? Moj nie... Prosim poradit

Tesi sa Vas pes ked pridete domov? Moj nie... Prosim poradit

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Tesi sa Vas pes ked pridete domov? Moj nie... Prosim poradit

Poslaťod Omika » 11. Feb 2016, 18:07

Ahojte mam taky neviem ci problem ale ked pridem domov ja tak psik ma nepride ani privitat k dveram. Ale ked pride domov manzel alebo nejaka navsteva tak dobre ze nevyvali dvere... Je pravda ze som castejsie doma ako moj manzel ale aj tak... Je to zle alebo sa nemam coho obavat?? Dakujem vopred za odpovede, prajem pekny den 8)
Omika
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 11. Feb 2016, 18:03

Re: Tesi sa Vas pes ked pridete domov? Moj nie... Prosim por

Poslaťod Peťo » 12. Feb 2016, 10:08

Mám takú doplňujúcu otázku, pre zaujímavosť, je to pes, alebo fenka?
Peťo
 
Príspevky: 31
Registrovaný: 8. Jún 2005, 22:41


Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron