Ktorý pes je najmúdrejší ? - hlasujte

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Ktoré psie plemeno je najmúdrejšie?

Border kólia
2
40%
Zlatý retriever
0
Nehlasovalo
Nemecký ovčiak
1
20%
Pudel
0
Nehlasovalo
Mops
0
Nehlasovalo
Jazvečík
0
Nehlasovalo
Sibírsky Husky
0
Nehlasovalo
Akita-inu
1
20%
Americký Staford
1
20%
Rodézsky Ridgeback
0
Nehlasovalo
 
Celkom hlasov : 5

Ktorý pes je najmúdrejší ? - hlasujte

Poslaťod Peťo » 5. Máj 2014, 13:46

Najmúdrejšie plemeno je vraj Border kólia, a najhlúpejšie Afgánsky chrt, Čo vy na to???
Peťo
 
Príspevky: 31
Registrovaný: 8. Jún 2005, 22:41

Re: Ktorý pes je najmúdrejší ? - hlasujte

Poslaťod Peťo » 13. Jún 2014, 15:41

hlasujteeeeeeeeee! :-)
Peťo
 
Príspevky: 31
Registrovaný: 8. Jún 2005, 22:41

Re: Ktorý pes je najmúdrejší ? - hlasujte

Poslaťod Ibulienka » 24. Júl 2015, 17:09

Ja s tymto naozaj nesuhlasim. Nejde o to, ktory pes je mudrejsi a ktory hlupejsi! Vsetko zalezi od majitela psa. Ak pes bude mat majitela ktory sa mu bude venovat, vychova si ho a vycvici, tak aby nikoho neohrozoval nie je dovod na to, aby sa tu porovnavali plemena psov. Ale ak ma pes majitela, ktory nevie spravne psa viest tak to urcite nie je chyba psa a toboz nie chyba plemena, vrchu! Je to len a len chyba majitela, ktory si nic nenastudoval, psa si kupil len pre radost a teraz postupne zistuje, ze mu prerasta cez hlavu a nedokaze si priznat, to, ze on zlygal preto to zvaluje na plemeno.

Svojim prispevkom som chcela poukazat na to, ako ste vacsina uverili tomu, ze olemena mozu za to, ze su nevychovane! Nie za to moze majitel nie oni.
Ibulienka
 
Príspevky: 5
Registrovaný: 24. Júl 2015, 10:48


Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia