[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Zle vyťiahnutý kliešť.

Zle vyťiahnutý kliešť.

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Zle vyťiahnutý kliešť.

Poslaťod nenuska9 » 26. Máj 2013, 13:12

Dobrý deň asi pred dvoma týždňami môj psík mal kliešťa na ňufáčiku a chcela som mu ho vybrať pinzetou takže som mu to okolo pomastila olejom a chcela vybrať no nuž sa stále hýbal, :| a tak som zašla za susedom ktorý ma ako také skúsenosti s klieštami a so psíkmi, strhol jej to obyčajnou vreckovkou a povedal že to tak stačí, že jeho psíkom sa nič nestalo ked im to tak "vyberal" , tak som to nebrala nejak na vedomie, ale teraz po 2 týždnoch a možno po 3 som si všimla že môjmu psíkovi sa na mieste kde mal kliešťa spravila taká hrčka. Teraz neviem čo mam spraviť poradíte mi?Je zlé keď sa to tam spravilo,pretože to nevyzerá moc dobre. :( Ďakujem vopred.
nenuska9
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 26. Máj 2013, 12:59

Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť