[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Psik do domu

Psik do domu

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Psik do domu

Poslaťod doubleR » 10. Apr 2013, 17:24

Zdravim, nedavno sa u nas doma rozvinula tema pes. Tak teraz rozmyslame aky by sa nam najviac hodil. Ja som student a pes bude v podstate moj, takze vacsinou vsetky starosti ostanu na mne. Ide o to, ze mame dvor dajme tomu 200m2, casu mam..zalezi od toho kedy, ci je skuskove, zapocty a podobne, budu proste dni ked s nim nebudem moct ist von na hodinku, mozno aj cez tyzden. To pre mna znamena ze asi by nebolo dobry nejaky psik ktory potrebuje zasa moc vela pohybu, aby netrpel. Chcel by som preto poprosit o radu, ake plemeno by ste mi doporucili. (Sestra si nedavno kupila ridgeback-a a ostatnym z rodiny sa velmi paci a v dome by nebol problem aby mal pelech, kedze ridgeback nemoze byt cez zimu na dvore.). Dakujem moc za rady. (pardon za pravopisne chyby :D )
doubleR
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 10. Apr 2013, 17:14

Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron