tulavy psik_odchyt

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

tulavy psik_odchyt

Poslaťod little_sheep » 5. Aug 2010, 11:26

Ahojte! Vedeli by ste niekto pomoct, poradit?

U nas na sidlisku sa uz min. 3 tyzdne potuluje psik (krizenec). Zopar ludi mu davame jest a pit. Psik je vsak velmi plachy, bol mozno tyrany, alebo ma min. velmi zlu skusenost s ludmi. Aj napriek tomu, ze nas uz musi poznat,drzi sa vzdy v niekolkometr. bezpec. vzdialenosti. ...Kontakt s nim je velmi tazky, ani jedlo pre neho nie je silnejsou motivaciou na to, aby sa k nam priblizil, pripadne siel za nami. Utulok kontaktovali susedia a bolo im povedane, ze psika treba odchytit a potom si ho vezmu, kedze vlastne odchyty nerobia. Avsak prave odchyt psika je prakticky nemozny, ludi sa privelmi boji, aj akehokolvek prudkeho pohybu. Mestska policia tu bola, nepodarilo sa im ho odchytit, vlastne sa o to ani nepokusali, pretoze psik okamzite utiekol. Nema zrejme vyznam volat ich druhykrat, prisli mi absolutne nekompetentni :(
Pisem teda s prosbou o radu. Mozno je medzi vami niekto, kto nieco podobne zazil a poskytne nejake tipy alebo radu, kde hladat pomoc. DAKUJEM!
little_sheep
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 5. Aug 2010, 10:30

Re: tulavy psik_odchyt

Poslaťod luckyA » 11. Aug 2010, 21:31

Skuste mu par dni nosit jedlo , prineste mu deku a moyno ya vami prilezie ... je mi ho velmi luto :(
Odkial ste ?
Obrázok užívateľa
luckyA
 
Príspevky: 240
Registrovaný: 5. Jan 2009, 12:41


Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť