POZOR - čivavky

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

POZOR - čivavky

Poslaťod LenkaSkop » 7. Júl 2009, 8:44

Dobrý deň,

chcela by som len upozorniť milovníkov psieho plemena čivava. Kúpila som civavu od pána Mariana Vazari z Nitry. Bohuzial mi ju predal a zamlčal aky je jej zdravotný stav. Vo stvrtok som si ju doniesla, v piatok bola uz neaktivna a v sobotu dostala epilepticky zachvat, utekala som s nou na pohotovost na infuzky, mala krv v stolici, co nas veterinar odhaduje na zozklad pecene. Po 5 hodinach stravenych na infuzkach, pocas ktoryh mala niekolko zachvatov.. to moja malinka nakoniec nezvladla :((( ked sme volali danemu panovi Vazarimu, vobec neostal prekvapeny, a nepocuval nas vobec co sa stalo, nezaujimal sa, nic ho nezaujimalo len to ze predal a ze z toho mal 250 € ani korunu nam nevratil.. preto si prosim davajte pozor na neho a na podobnych podvodnikov, ktory chovaju psikov len pre biznis a peniaze. My sme na to doplatili, a chcela by som vas upozornit aby sa vam nic podobne nestalo.. kvoli nemu zbytocne vyhasol nevinny psi zivotik, ktory len zacal zit.. :( cela rodina sme z toho znicena azronena.. prosim nedovolte aby vas podobny podvodnici dobehli financne a este vam aj kruto ublizili.. :((( toto sa nerobi.. a nepochopim ako moze takyto clovek predavat take nadherne stvorenia..
LenkaSkop
 
Príspevky: 7
Registrovaný: 6. Júl 2009, 9:39

Poslaťod luckyA » 25. Júl 2009, 12:46

treba ziadat nahradu skody --.urcite ...
Obrázok užívateľa
luckyA
 
Príspevky: 240
Registrovaný: 5. Jan 2009, 12:41

reklamace

Poslaťod Abonito-chihuahua » 25. Júl 2009, 16:27

Lenko,ale pokud máte na Slovensku podobné zákony jako v ČR,tak pes je zboží a Vy máte právo na reklamaci=čili vrácení částky,pŕotože šlo u štěňátka o vadu-a jestli byla játra v rozkladu,tak to muselo mít příznaky již před prodejem-čili to byla zamlčená vada
Abonito-chihuahua
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 25. Júl 2009, 15:32
Bydlisko: Bruntál

Poslaťod krista » 31. Júl 2009, 21:04

Lenka a bol ten psík s PP ?? lebo ak nie,máš ďalšie poučenie,nikdy nekupuj psíka od množiteľa,len od seriozneho chovateľa,kde máš možnosť vidieť povedzme rodičov,dozvedieť sa všetko o zdravotnom stave. A takto predídeš takejto smutnej záležitosti,aká sa ti stala...je mi lúto tvojho psíka :(
Navždy si zodpovedný za to čo si k sebe pripútal.....
Antoine de Saint Exhupery
Obrázok užívateľa
krista
 
Príspevky: 52
Registrovaný: 11. Sep 2007, 9:29
Bydlisko: komárno

čivava

Poslaťod Ayrin » 15. Aug 2009, 17:49

Viete, to je daň, za kúpu od množiteľov, množia pre peniaze a nestarajú sa viac, od seriozneho chovateľa máte aj záruku, ak preukážete, že sa to stalo u chovateľa, alebo vropdená vada.
lhasakom zdar a psíčkarom tiež;)
http://trihorky-lhasa.websnadno.cz
Obrázok užívateľa
Ayrin
 
Príspevky: 39
Registrovaný: 14. Dec 2005, 21:01
Bydlisko: Bernolákova 10, 040 11 Košice


Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia