Domáce strihanie psa

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Domáce strihanie psa

Poslaťod patina » 27. Jan 2009, 17:19

Prosím poradte mi ak viete o nejakom obchode na Slovensku, najlepšie v okolí Žiliny, kde sa dá kúpiť strojček na strihanie psov. Mam yorkiho a jeho srsť je už dosť dlhá a navyše sa vlní. Chcela som ho dať ostrihať, no tu v Žiline ponúkali strihacie služby len za dosť veľa peňazí. Tá baba, ku ktorej sme ho dávali strihať už prestala a tak som veľmi znepokojená. Našla som si aj na internete nejaké video ako strihať psov, no žiadny strojček nemám. Prosím ak máte nejaké kontakty alebo aspoň ak viete o obchode pre psov, ktorí je ešte v prevádzke a predávajú tam strojčeky na strihanie srsti psov tak mi prosím poradte. :cry:
patina
 
Príspevky: 25
Registrovaný: 25. Aug 2007, 9:14

pre patinu

Poslaťod slnecnica » 28. Jan 2009, 17:53

Ahoj.

Moja rada je asi takato: chod na vystavu psov a tam kupis vsetko.
Este dostanes ku vsetkemu patricne vysvetlenie od odbornikov, coho by sa
ti v obchode nedostalo. Kde su vystavy mas pekne vedene aj na tejto stranke, :D :D takze to nemusis nikde zhanat. Ahoj. :D
Obrázok užívateľa
slnecnica
 
Príspevky: 22
Registrovaný: 14. Apr 2008, 0:17

Poslaťod patina » 28. Jan 2009, 20:21

Ahoj. Ďakujem za radu. Isto na nejakú tú výstavu pôjdem
patina
 
Príspevky: 25
Registrovaný: 25. Aug 2007, 9:14

Poslaťod Danaka » 30. Jan 2009, 21:28

V Maxe na solinkách je obchodík tuším PES A MAčKA. Majú tam strojček značky Oster. je dobrý. Stojí síce 6000sk, ale oplatí sa. Taktiež pri starom trhovisku majú zase strojčeky značky Moser.

:ahoj:
Psy nám uchmatli naše srdcia, naše domovy a naše peňaženky, nie nevyhnutne v tomto poradí...
Obrázok užívateľa
Danaka
 
Príspevky: 46
Registrovaný: 21. Feb 2008, 19:12
Bydlisko: Žilina

Re: Domáce strihanie psa

Poslaťod ferdo9759 » 11. Jún 2009, 20:29

patina píše:Prosím poradte mi ak viete o nejakom obchode na Slovensku, najlepšie v okolí Žiliny, kde sa dá kúpiť strojček na strihanie psov. Mam yorkiho a jeho srsť je už dosť dlhá a navyše sa vlní. Chcela som ho dať ostrihať, no tu v Žiline ponúkali strihacie služby len za dosť veľa peňazí. Tá baba, ku ktorej sme ho dávali strihať už prestala a tak som veľmi znepokojená. Našla som si aj na internete nejaké video ako strihať psov, no žiadny strojček nemám. Prosím ak máte nejaké kontakty alebo aspoň ak viete o obchode pre psov, ktorí je ešte v prevádzke a predávajú tam strojčeky na strihanie srsti psov tak mi prosím poradte. :cry:


ahoj, ked mas zaujem tak mam na predaj strojcek, ktory som pouzil len raz a mam este jeden taky isty a tento vobec nevyuzivam, tak ho potrebujem predat...moj e-mail keby si mala zaujem: vkolcun@gmail.com
Je ako novy...cena by bola 50 eur...bolo by mozne sa stretnut aj v ZA.
Dakujem za odpoved... :D
ferdo9759
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 11. Jún 2009, 20:26


Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia