pes nechce skocit na fenu

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Poslaťod korra » 10. Júl 2008, 9:45

k tym ochranam voci kliestom:

z mojich skusenosti s hafanom, frontline absolutne neucinny, duo win taky tak, najviac nam drzala s pipiet ta od Biovety - cenovo prijatelna, a vydzrali sme bez pijakov 3 tyzdne.

mali sme aj scalibor, ale moc nam nepomahal :roll: navyse ako spominala tusim Silwuska, strasne sa nam plstnatila srst na krku, hlavne pod krkom, mohla som cesat ako blazon. Az ked som pridala k tomu obojku aj nastrek difusilom, alebo arpalitom tak to pomahalo vcelku dobre.

Ockovany proti borelii sme, ale ze vraj treba byt tiez opatrny pri vybere vakciny, nakolko nejake americke alebo podobne su naprd, lebo nechrania proti kmenom borelii ktore sa vyskytuju na nasom uzemi :?

Ak tej babezii, pokial viem, vakcina je, ale samozrejme u nas neregistrovana :evil: kym sa to k nam dostane, to potrva....
Obrázok užívateľa
korra
 
Príspevky: 94
Registrovaný: 2. Feb 2007, 15:06

Poslaťod Amaguk » 11. Júl 2008, 16:08

dexter13 píše:
Tingri píše:No vidíš Dexter sme na tom podobne! Aj my sme boli okuknúť náš lesík a v takomto teple nezabránim psom v kúpaní, poskákali do vody ako blchy!
Takto sa majú moje utýrané psiská v byte!


Super :)

Kočky ukazte mi jednu naj fotku vasich hafov, ale uplne naj naj :)


neviem ci je naj, ale celkom sa paci tato :)
http://www.images.dogforum.sk/files/wza ... hd8a8n.jpg
Obrázok užívateľa
Amaguk
 
Príspevky: 578
Registrovaný: 28. Júl 2007, 19:05
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod dexter13 » 11. Júl 2008, 16:21

pekna hra svetla a tienov, samozrejme aj pekny hafan :)
Obrázok užívateľa
dexter13
 
Príspevky: 414
Registrovaný: 22. Jan 2007, 10:02

Poslaťod Amaguk » 12. Júl 2008, 19:27

Vdaka! :)

Tu je jedna dnesna, nazvana Dvaja dezovia. Myslim, ze presne vystihuje atmosferu vyletu :wink:
http://www.images.dogforum.sk/files/92t ... i8px2p.jpg
Obrázok užívateľa
Amaguk
 
Príspevky: 578
Registrovaný: 28. Júl 2007, 19:05
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod dexter13 » 12. Júl 2008, 19:36

ten jeden sa podoba maxovi z okolia :D

Inak ak by ste mali zaujem dat vytlacit hafanov na vacsi format ako ponuka fotolab mozme sa dohodnut aj na psej zlave :P
Obrázok užívateľa
dexter13
 
Príspevky: 414
Registrovaný: 22. Jan 2007, 10:02

Poslaťod lucik » 14. Júl 2008, 17:00

maxovi? ee, maxo ma viac pigmentovane okolie oci aj nos aj pysky.. teda.. ak myslime rovnakeho maxa :)
Obrázok užívateľa
lucik
 
Príspevky: 175
Registrovaný: 22. Mar 2006, 15:29
Bydlisko: Piestany

Poslaťod anet » 26. Júl 2008, 21:24

dexter13 píše:netusim :D v piatok s nou budem.

Dexter, prepáč, ale ktorý to piatok si mal na mysli? 8)
Obrázok užívateľa
anet
 
Príspevky: 92
Registrovaný: 29. Nov 2005, 17:26
Bydlisko: Vyšná Hutka

vsetkym co ma nazvali amaterom oznamujem

Poslaťod bruno » 6. Aug 2008, 13:00

mam zistene ZE VSETKY STENCE PO PAPIEROVYCH RODICOCH PAPIERE NEDOSTANU, KTO TVRDI ZE DOSTANU JE BUD HLUPAK, ALEBO VIE DOBRE PODVADZAT, PRETOZE PAPIERE SA DAJU SPRAVIT AJ NA PSA KTORY VYPADA NAPRIKLAD AJ AKO CHOBOTNICA...
Obrázok užívateľa
bruno
 
Príspevky: 93
Registrovaný: 17. Jún 2008, 9:50

Poslaťod offca » 6. Aug 2008, 15:26

Admin, navrhujem úplne odstrániť príspevok nadomnou. Uvedomujem si prípadnú závažnosť toho činu..no bol by opodstatnený.
"Ak sa k Vám vkradne zlodej, spoznáte to podľa štekotu psa. Ale ak máte doma argentínsku dogu, spoznáte to podľa kriku zlodeja"
Obrázok užívateľa
offca
 
Príspevky: 445
Registrovaný: 21. Okt 2005, 20:15
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

Poslaťod bruno » 7. Aug 2008, 11:16

offca nezelam ti aby si platila dozivotne zlodejovi ktoreho dotrha tvoj milacik ...
Obrázok užívateľa
bruno
 
Príspevky: 93
Registrovaný: 17. Jún 2008, 9:50

Re: vsetkym co ma nazvali amaterom oznamujem

Poslaťod mmseltie » 7. Aug 2008, 12:12

bruno píše:mam zistene ZE VSETKY STENCE PO PAPIEROVYCH RODICOCH PAPIERE NEDOSTANU, KTO TVRDI ZE DOSTANU JE BUD HLUPAK, ALEBO VIE DOBRE PODVADZAT, PRETOZE PAPIERE SA DAJU SPRAVIT AJ NA PSA KTORY VYPADA NAPRIKLAD AJ AKO CHOBOTNICA...


:D Samozrejme že nedostanú, keď majiteľ papierového psa či feny nieje schopný a ochotný splniť všetky podmienky chovu. Ak si niekto myslí, že to funguje jednoducho, tak je na omyle. :D
Obrázok užívateľa
mmseltie
 
Príspevky: 50
Registrovaný: 28. Feb 2007, 15:51
Bydlisko: Prievidza

Poslaťod offca » 7. Aug 2008, 14:57

Bruno, ďakujem.
"Ak sa k Vám vkradne zlodej, spoznáte to podľa štekotu psa. Ale ak máte doma argentínsku dogu, spoznáte to podľa kriku zlodeja"
Obrázok užívateľa
offca
 
Príspevky: 445
Registrovaný: 21. Okt 2005, 20:15
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

Re: vsetkym co ma nazvali amaterom oznamujem

Poslaťod Tingri » 7. Aug 2008, 18:35

bruno píše:mam zistene ZE VSETKY STENCE PO PAPIEROVYCH RODICOCH PAPIERE NEDOSTANU, KTO TVRDI ZE DOSTANU JE BUD HLUPAK, ALEBO VIE DOBRE PODVADZAT, PRETOZE PAPIERE SA DAJU SPRAVIT AJ NA PSA KTORY VYPADA NAPRIKLAD AJ AKO CHOBOTNICA...



Bože Bruno.....a zase sme na začiatku, naozaj bolo toto všetko zbytočné!!! To snáď nemyslíš vážne!
Tingri
 
Príspevky: 72
Registrovaný: 4. Mar 2008, 21:13
Bydlisko: Kysucké Nové Mesto

Re: vsetkym co ma nazvali amaterom oznamujem

Poslaťod bruno » 8. Aug 2008, 7:09

Bože Bruno.....a zase sme na začiatku, naozaj bolo toto všetko zbytočné!!! To snáď nemyslíš vážne![/quote]


myslim pretoze to mam potvrdene z viacerych zdrojov.
Obrázok užívateľa
bruno
 
Príspevky: 93
Registrovaný: 17. Jún 2008, 9:50

Poslaťod Tingri » 8. Aug 2008, 8:13

Ale aj opak máš potvrdený z viacerých zdrojov, potvrdilo Ti to tu na fóre x ľudí!!!

A ešte niečo Ti napíšem: napríklad vo vrhoch plemena lhasa aspo sa raz za čas vyskytne šteniatko-prapso /si šikovný určite zistíš čo to je a aké sú na to dôvody.../ stalo sa to na Slovensku aj v Čechách, vôbec sa nepodobá na lhasáka, skôr tak tibetský španiel by som povedala a predstav si aj toto šteňa má rodokmeň!!! Nikdy nebude uchovnené, pretože vyzerá ako vyzerá, ale má svoj rodokmeň!!! To na margo tej chobotnice....aj tá má nárok na rodokmeň ak sa narodila zo sledovaného svojenia v danom vrhu...A mohol by si ju predať ako domáceho maznáka s rodokmeňom...
Tingri
 
Príspevky: 72
Registrovaný: 4. Mar 2008, 21:13
Bydlisko: Kysucké Nové Mesto

PredchádzajúciĎalší

Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

cron